Bizimle iletişime geçin

Kendin Yap

Hayatınıza Hareket Katacak Kendin-Yap Altın Boyama Projeleri

blank

Altın rengine bayılıyor musunuz? Neden bayılmayasınız ki, dünyadaki bütün renklerden en pahalısı o! Bu lüks rengi evinize katmanıza yardımcı olacağınız birçok farklı kendin yap projesinin listesini oluşturduk sizin için.

Fakat, şunu da aklınızda bulundurun ki altın rengin güzel durması için onu tamamlayan diğer dekorların da uyumlu renklere sahip olması gerekir. Altın rengi mükemmel bir renk fakat diğer bütün renklerle uyum sağlayabilen bir renk olduğu söylenemez. Çevresinde siyah ya da beyaz gibi nötr renkler olduğu sürece altın rengi parlaklığını ve ışıltısını gösterebilir.

Bugün başlamak için aşağıdaki listeye bir göz atın.

#1-Beyaz ve Altın Renginden Küre

blank

Dünya kürenizi beyaz ve altın rengine boyararak daha renkli hale getirebilirsiniz. Gezmeyi seven herkes için bu gerçekten harika bir ev aksesuarı.

#2-Altın Rengi Masa Malzemeleri

blank

Kalemlik gibi kullandığınız camdan malzemeleri dış kısımlarını altın rengine boyayarak daha şık hale getirebilirsiniz. Bu aksesuarları ataç gibi küçük malzemelerinizi depolamak için kullanabilirsiniz.

#3-Mantar ve Altın Rengi Kalemlikler

blank

Bu harika, altın renginin ışıltısına sahip kalemliklere sahip olmak için sadece birkaç malzemeye ihtiyacınız var: yapıştırıcı, mantar kağıtlar, altın rengi sprey boya, para lastiği ve bant.

#4-Quartz Kristalleri

blank

Değişik ve canlı bir hava vermek için Quartz kristallerinizi de altın rengine boyayabilirsiniz. Sadece küçük bir kısmını boyasanız bile bu kristaller tamamen başka bir aksesuara dönüşebilir.

#5-Altın Rengi Vantilatör

blank

Eski, vakti geçmiş vantilatörünüzü yeni, modern ve göz alıcı bir hale getirmek istiyorsanız tek ihtiyacınız olan altın rengi sprey boy. Şimdi stil bir şekilde serinleyebilirsiniz.

#6-Patıltılı Deniz Kabukları

blank

Eğer sahile olan ziyaretlerinde deniz kabukları toplamayı seven bir insansanız, neden topladığınız deniz kabuklarından bazılarını altın rengine boyamayasınız? Bunu yaptığınızda evinizin istediğiniz her yerinde kullanabileceğiniz parıltılı ve göz alıcı aksesuarlara sahip olmuş olacaksınız.

#7-Altın Kaşıklar

blank

Eğer evinizin herhangi bir yerinde beyaz bir obje varsa, fazla modern ya da fazla minimalist bir görüntü oluşturabilirler. Fakat eğer birazcık altın rengi eklenirse, buradaki porselen beyaz kaşıklarda olduğu gibi, oldukça büyük bir fark yaratabilirler.

#8-Altın Kenarları Olan Kartvizitler

blank

Kartvizitinizi daha kişisel bir hale getirmek için kenar kısımlarını altın rengi sprey boya ile boyamayı deneyebilirsiniz. Kesinlikle çok daha kaliteli bir görünüme sahip olacaklar.

#9-Daldan Aksesuar Askısı

blank

Bir ağaç dalını ve biraz altın rengi sprey boyayı bir araya getirerek kendinize aksesuarlarınızı düzenlemek için harika bir alan yapabilirsiniz. Sadece dalı boyayın ve duvara sabitleyin, Ta-Da!

#10-Altın Rengi Çöp Kovası

blank

Altın rengi her şeyi daha şık hale getirebilme potansiyeline sahip bir renktir, çöp kovalarını bile! Sadece biraz sprey boya kullanın ve Ta-Da!

#11-Altına Batırılmış Bar Tabureleri

blank

Biraz altın rengi sprey boya ile mobilyalarınıza bile renk katabilirsiniz. Örneğin, bu bar taburelerinin ayaklarını ve oturma kısmını altına batırarak çok daha modern ve güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

#12– Altın Rengi Servis Arabası

blank

Servis aranızı oldukça şık bir bar arabasına çevirebilirsiniz.Tek yapmanız fereken istediğiniz ölçülere sahip bir servis arabası edinmek sonrasında da bant ile çerçeveler oluşturarak istediğiniz kısımları sprey boya ile altın rengine boyamak.

#13-Altına Batırılmış Şifonyer

blank

Şifonyerinizi yenilemek ve bir üst seviyede şıklığa ulaşmak için çekmecelerden birini altın rengine boyayabilirsiniz. Hem sakin hem de oldukça havalı bir görüntü.

#14-Şık Çekmece Organizatörleri

blank

Makyaj çekmecesi, aksesuar çekmecesi ya da çalışma masası çekmecesi.. Herkes bunların biraz daha renkli hale gelmesini ister! Bunun için tek yapmanız gereken çekmece organizatörünüzü altın rengi sprey boya ile boyayıp tekrar yerine yerleştirmek!

#15-Altın Rengi Telefon Kılıfları

blank

Telefonunuzu değiştirecek bir bütçeye sahip değilseniz, en azından telefonunuzun kılıfını değiştirebilirsiniz! Sadece boya katmanının çok kalın olmamasına dikkat etmeniz gerekiyor bu konuda, yoksa kolayca çıkabilir.

#16-Altın Rengi Askılar

blank

Basit olduğu kesin fakat aynı zamanda oldukça şık. Tek ihtiyacınız olan askı, altın rengi sprey boya ve bu projeyi tamamlamak için gereken beş dakika ve sonrasında siz de resimlerinizi böyle şık bir şekilde sergileyebilirsiniz.

#17-Eskimiş Duvarınıza Altın Bir Görüntü

blank

Duvarınızdaki çıkıntıları altın rengi ile boyayarak düz renkte olan duvarlarınızı daha şık hale getirebilirsiniz. Eviniz soylu bir aileye aitmiş gibi görünecektir.

#18-Altın Renkte Yılbaşı Süsleri

blank

Klasik yeşil renkle yılbaşı süslerinizi asmaya başlamadan önce, yılbaşında çok daha parıltılı bir görüntüye sahip olmak için önce süslerinizi boyayıp sonrasında evinize asın.

#19-Altın Dokunuşlu Saksılar

blank

Saksılarınıza sprey boya ile altın rengini ekleyerek çok daha hoş bir görüntü elde edebilirsiniz. Buradaki gibi alt kısımdan üçgenler şeklinde ya da istediğiniz herhangi başka şekilde kullanabilirsiniz.

#20-Kişiselleştirilmiş Giriş Askıları

blank

Birkaç askı ve aile fertlerinin baş harflerini kullanarak oldukça düz ve sakin olan evinizin giriş kısmını harika ve hareketli bir alana çevirebilirsiniz. Şimdi hem çantalarınızı hem de montlarınızı atabileceğiniz şık bir yere sahipsiniz!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir