Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Hayatınıza Hareket Katacak Kendin-Yap Altın Boyama Projeleri

28.11.2017
5.819
Hayatınıza Hareket Katacak Kendin-Yap Altın Boyama Projeleri

Altın rengine bayılıyor musunuz? Neden bayılmayasınız ki, dünyadaki bütün renklerden en pahalısı o! Bu lüks rengi evinize katmanıza yardımcı olacağınız birçok farklı kendin yap projesinin listesini oluşturduk sizin için.

Fakat, şunu da aklınızda bulundurun ki altın rengin güzel durması için onu tamamlayan diğer dekorların da uyumlu renklere sahip olması gerekir. Altın rengi mükemmel bir renk fakat diğer bütün renklerle uyum sağlayabilen bir renk olduğu söylenemez. Çevresinde siyah ya da beyaz gibi nötr renkler olduğu sürece altın rengi parlaklığını ve ışıltısını gösterebilir.

Bugün başlamak için aşağıdaki listeye bir göz atın.

#1-Beyaz ve Altın Renginden Küre

Dünya kürenizi beyaz ve altın rengine boyararak daha renkli hale getirebilirsiniz. Gezmeyi seven herkes için bu gerçekten harika bir ev aksesuarı.

#2-Altın Rengi Masa Malzemeleri

Kalemlik gibi kullandığınız camdan malzemeleri dış kısımlarını altın rengine boyayarak daha şık hale getirebilirsiniz. Bu aksesuarları ataç gibi küçük malzemelerinizi depolamak için kullanabilirsiniz.

#3-Mantar ve Altın Rengi Kalemlikler

Bu harika, altın renginin ışıltısına sahip kalemliklere sahip olmak için sadece birkaç malzemeye ihtiyacınız var: yapıştırıcı, mantar kağıtlar, altın rengi sprey boya, para lastiği ve bant.

#4-Quartz Kristalleri

Değişik ve canlı bir hava vermek için Quartz kristallerinizi de altın rengine boyayabilirsiniz. Sadece küçük bir kısmını boyasanız bile bu kristaller tamamen başka bir aksesuara dönüşebilir.

geri1 of 5
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image