Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Hayatınızda İhtiyacınız Olacak 14 Kendin Yap PVC Boru Projeleri

26.07.2017
22.754
Hayatınızda İhtiyacınız Olacak 14 Kendin Yap PVC Boru Projeleri

Eğer PVC boruların pratikliği ve güzelli hakkında şüpheli iseniz, artık olmayın. Bende bir zamanlar öyleydim ve evimde onları nasıl kullanacağımı bilmiyordum. Ama görün bakın ki, onlarla birlikte düzenleme, tasarım ve kendin yap projeleri ile birçok şey yaptım. Bu PVC borular oldukça kullanışlı ve kesinlikle kolaylıkla satın alınabilir malzemeler ve onları şekillendirerek istediğiniz odanızda kullanabilirsiniz.

Bu kendin yap projelerinden ilham alın; sizce hangisi sizin eviniz için daha uygun? Beğendiğinizden, paylaştığınızdan ve yorum yaptığınızdan emin olun ve sizde pvc boru tasarımlarınızı gösterin

1- Bahçeniz için mozaik vazo

Çabuk kuruyan çimento ve bahçe taşları veya deniz camlarını borulara ekleyerek güzel bir vazo elde edebilirsiniz. Saksılarınızı bu boruların tepesine koyarak kendin yap projesi ile bahçenize güzel bir dokunuş katın.

2- Laptop sehpası

Laptoplar hafif ve taşınabilirlerdir ama eğer düzgün bir sehpanız yok ise boynunuzda ağrıya sebep olabilirler. Küçük pvc boruları kullanarak kendinize bir sehpa yapabilirsiniz. Bu kendin yap projesi sadece boyun ağrılarınızı azaltmakla kalmayacak aynı zamanda bilgisayarınızın aşırı ısınmasına da önlem olacaktır.

3- Her banyo için geçerli mükemmel bir aksesuar

Tezgâhın üzerini koruyarak bu kendin yap projesi ile sakatlıklardan kurtulabilirsiniz. Y şeklinde pvc bir boruyu saç kurutma makinenizi onla sabitleyebilir ve diğer açık tarafa da saç düzleştirici gibi sıcak olan aletlerinizi koyabilirsiniz. Bu borunun dış rengini de istediğiniz gibi yapabilir kişisel zevklerinizi ortaya çıkarabilirsiniz.

geri1 of 6
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image