Bizimle iletişime geçin

Kendin Yap

Her İç Mekan İçin Harika Duracak, Dalların Kullanıldığı 30 Kendin Yap Projesi

blank

Doğa her zaman yaşamlarımıza sızmanın ve çok meraklısı olmasak da hayatımızın bir parçası haline gelmenin özel bir yolunu bulur. Oldukça yoğun ve kalabalık olan şehir hayatında bulunmamız, doğanın yenileyiciliğini unutmamıza yol açıyor ve bu da doğanın zihni yenileyiciliğinden uzak kalmamıza sebep oluyor. Ama bir çiçeğin küçük dairelerimizdeki dokusu ya da ağaçların sert dokusunun evimizde bulunması bir şekilde doğayı hatırlatabilir. Bizi dünyaya bağlayan, aslımızı unutmamızı engelleyen ve hayatın güzelliğini hatırlatan bazı temel elementler mevcut. Bugün de iç mekanımıza doğanın bize sunduğu bir güzellik olan dalları farklı projelerle eklemek üzerine duracağız.

Farklı şekillerde kullanılan bu ağaç dalları, evinize estetik bir dokunuş getirmekle kalmayacak, özel bir parça haline de gelecek. Minimalist bir askılık, organik bir ışık ögesi ya da basit bir duvar arka planı olarak kullanılsa da ağaçlar hayatımızdaki önemli yerlerini belirtmeyi bir şekilde başarıyor. Işığı güzel bir şekilde süzüp, romantik bir atmosfer oluşturacak bir şamdan yapın. Biraz hareket ve dramatik bir efekt getirmesi için altın renginde sprey boyayla hazırladığınız dalları odanızın odak noktasına yerleştirin.

Temiz ve ferah bir görünüm oluşturması için banyo raflarınızda ağaçları kullanın. İskandinav efekti yaratabilmek adına perdelerinizi dallara asın. Ağaç dalları her iç mekana harika bir şekilde uyum sağlıyor, zarif ve modern olduğu kadar minimalist bir duruş da sergiliyor. Bu yüzden bu parçaları evinizde kullanmaktan ve yaşamınızın bir parçası haline getirmekten çekinmeyin. Sizi aşağıdaki galeriye göz atmaya ve evinizin şuan ki tasarımına eklemek için bu güzel seçeneklerden birini seçmeye davet ediyoruz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir