Bizimle iletişime geçin

En İyileri

Her Odanızda Size Alan Kazandıracak 21 Harika Fikir

blank

Eğer evinizde yeterince bir alana sahip iseniz, o zaman evinizin içini düzenlemeniz problem olmayacaktır. Düzenleme ve saklamadaki problem evinizde sınırlı alan olduğu zaman ortaya çıkar. Fakat bu problem düşününce çözülemez değildir ve birçok alan sağlayıcı mobilyalar sayesinde en küçük dairelerde bile büyük dairelerdeki rahatlığı yaşayabilirsiniz. Bugün, biz sizler için bu 21 fikri bir araya getirdik ve siz de alanınızı düzenlerken bu fikirlerden ilham alabilirsiniz.

Sıkıştırılmış Mobilya Setleri

Sıkıştırılmış mobilya setleri özellikle küçük daireler için en iyi seçenektir. Bunlar ihtiyaçlarınıza göre birçok farklı şekilde bulunabilirler. Bazı tek kutuyu koltuğa ve hatta onları daha sonra yatağa dönüştürebilirsiniz. Bazı uygun yatak tasarımlar aynı zamanda hem yatak hem de masa olabilir. İşte size birkaç fikir.

blank

blank

blank

blank

Alan Sağlayıcı Saklanabilir Yatak Tasarımları

Saklanabilir yataklar küçük daireler içinde güzel seçenekler arasındadır. Çok fonksiyonlu olabilirler, raflar, dolap kapakları ve ya günlük kullanacaklarınız konusunda birçok şeye dönüştürülebilir.

blank

blank

blank

blank

Küçük Mutfaklar İçin Alan Sağlayıcı Çözümler

Mutfaklar evde yiyeceğimizi ve içeceklerimi hazırladığımız yerler olduğu için burada birçok alete ve eşyaya ihtiyaç duyarız. Bu demek oluyor ki gerçekten mutfakta birçok eşyaya ihtiyacımız var. Mutfak adalarını ve rafları dikkatlice seçmemiz gerekiyor ki mutfakta size daha çok alan sağlayıcı eşyalar kullanmalısınız.

blank

blank

blank

blank

Alan Kazandıracak Yemek Masaları Tasarımları

Yemek masaları ve sandalyeler yemek odalarının ana parçalarıdır. Eğer yemek odanız küçük ise yemek masası setini buna uygun şekilde tasarlamalısınız. Aynı şekilde bunları çok amaçlı olacak şekilde tasarlayabilir ve onları aynı zamanda raf ve çekmece olarak kullanarak eşyalarınızı saklayabilirsiniz.

blank

blank

blank

blank

Alan Kazandıracak Banyo Depolama Fikirleri

Bugünlük listemizin sonuna gelelim, banyolarınız için alan kazandıracak saklama fikirlerine. Hem çekmece hem de raf olarak alacağınız mobilyalar size daha fazla saklama alanı kazandıracaktır ve banyonuzdaki eşyalarınızı bu mobilyaları kullanarak daha fazla alan kazanabilirsiniz.

blank

blank

blank

blank

blank

Aşağıdaki yorumlar kısmında siz de bizimle fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkür ederiz ve sitemizin içerikleri ile güncel kalın ki daha çok saklama fikirlerini edinebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir