Bizimle iletişime geçin

Blog

Her şeyin yerli yerinde olmasını sevenler için 20 harika depolama fikirleri

blank

Hepimiz evlerimizin tamamen düzenli olmasında zevk alırız – ve bunun anahtarı ise her şeyin yerli yerinde olmasıdır. Ancak çoğu kişi zamanını temizlemeye, toz almaya ve ya eşyaları raflara koymaktan kaçınırlar. Bir başka deyişle eğer bir sonuca ulaşmak istiyorsak kesinlikle bu sıkıcı olan aktiviteleri de yapmamız gerekiyor. Peki, her şey göründüğü gibi olmayabilir. Biz inanıyoruz ki aşağıda size göstereceğimiz bir küçük ipucu ile bu küçük ev işlerine çok düşkün olacaksınız.

Garajdaki raflar

blank

Garaj kapısının hemen üstündeki bu alan kullanışsız olarak gözükebilir. Ancak yalnızca biraz yaratıcı düşünmeniz gerekiyor. Sonra bir bakacaksınız ki buralara koyacağınız raflar ile sezonluk olan yılbaşı ağacı, kayak takımları gibi eşyalarınızı buralarda kolayca saklayabileceksiniz.

Tamamen düzenli bir ara nasıl olur

blank

Bu gibi banyonuzda kullandığınız eşyalar için olan küçük plastik cepler aracınızı içini düzenlemenizde size kesinlikle yardımcı olacaktır.

Eski dergi raflarına ikinci bir şans

blank

Uzun saç şekillendiricilerinizi (kızlar özellikle ne dediğimi anlayacaklardır) dik bir şekilde bu raflar içerisinde saklanabilir. Eski bir bardaklık olur ve ya tavan arası olur bunlara ikinci bir şans verin eminiz ki pişman olmayacaksınız.

Konservelerinizi nasıl saklayacaksınız

blank

Resimdeki gibi kendinize hemen bir yer sağlayarak konservelerinizi buralarda düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Bu yapımı oldukça basittir ve onun güvenirliliğini hafife almayın.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir