Bizimle iletişime geçin

Fikirler

Hırsızlar İki Tane Somun Anahtarı Kullanarak Asma Kilitleri İşte Böyle Açıyorlar

blank

Kendimize ait özel güvenliği bir üst seviyeye çıkartmak istiyorsak asma kilitleri kullanırız ki bunlar hem sağlamdır hem de hırsızlar bunu açarken baya uğraşmak zorundadırlar. Fakat bu konuda maalesef yanılıyoruz. Doğru bir teknik ve basit birkaç eşya ile bunları açmak çok kolay olabiliyor. Aşağıdaki videoda bir adamın nasıl iki tane anahtarı kullanarak asma kilidi açtığını görebilirsiniz.

blank

Videodaki sunucu bizi birçok kilit gösteriyor ve sonra onları sadece iki anahtar yardımı ile nasıl açılabileceğini gösteriyor. Küçük ya da büyük olmaları farketmeksizin bunlar kolayca açılabiliyor. Ben bir daha asma kilitlere güvenmeyeceğim.

blank

Anahtarları asma kilidin arasına biri ile bir tarafı diğerini de diğer tarafını sokuyor. Sonra onları birbirine zıt olacak şekilde itmeye başlıyor ve neredeyse hiç bir efor sarfetmeden kolayca açıyor. Asma kilitleri açması gerçekten bu kadar kolay mı? Hiç böyle düşünmemiştim.

blank

Sonra da kapı kollarındaki asma kilitleri nasıl açılacağını gösteriyor. Eğer o bu kadar rahatlıkla kilitleri açabiliyor ise o zaman bu kilitler hırsızların kolayca açması için yapılıyor. Ne kadar rahat bir şekilde yaptığını gördünüz mü? Sadece anahtarları sokuyor ve bir anda açılıyor ve kilitler parçalanıyor.

blank

Bu video asma kilitlere güvenenler için kesinlikle hayal kırıklığı oldu. Bahse girerim ki artık asma kilitlere hayatınız boyunca bir daha güvenmeyeceksiniz.

Evet, hazır mısınız. Hemen başlayalım.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir