Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

İğne Oyası Harika İğne Oyaları Lazım Diyenlere Gelsin

Havlu ve tülbentlerin daha şık hale gelmesini sağlayan iğne oyası işlemeleri, yapımı oldukça kolay ve pratik aşamalardan oluşmaktadır. İğne oyalarının kullanımı ile değişen bu ürünler çeyizleri süslemekte ve sevdiklerimiz için de en değerli hediyeler olarak sunulabilmektedir. Eski geleneklerimiz içerisinde de önemli bir yeri olan iğne oyası modellerinin günümüzde de çok sık tercih edildiği bilinen bir gerçektir. İğne oyası modellerinin trend seçenekleri de bu örneklerde yer alıyor. Klasik modeller ile kendinizi geliştirdikten sonra, sezonun trendlerine yönelmeli ve daha güncel ürünler üretmelisiniz. İğne oyası modellerinde farklı işlemeler yapmak daha kısa sürede gelişmenize de yardımcı olacaktır. Tülbent ve havlu ürünlerini iğne oyası modelleri ile süsleyen kadınlar bu işlerle kendilerine hobi edinmenin ötesinde gelir de elde etmektedir. Toplumda kadınlar bir araya gelerek birbirlerine bu modellerde yardımcı olmakta ve farklı işlemeler de göstermektedir. Birlikte iğne oyası işlemenin keyfine siz de sevdiklerinize varabilirsiniz. Yeterli şekilde malzeme teminini sağlayın ve öğrenmeye bir an önce başlayın. İlgisi olan herkes zorlanmadan en kolay örneklerle başlayacak ve en karışık görünen iğne oyası modellerini bile başaracaktır.

1. Birçok Modeli Bir Arada Kullanın

Birden fazla kompozisyon kurarak iğne oyası modellerini bir araya getirin ve farklı tasarımlar deneyin. Havlularda çok şık duracaktır.

2. Büyük Modellerle Etkileyici Tülbentler Hazırlayın

Tülbent kenarlarında genellikle küçük iğne oyası modelleri tercih edilir. Farklı ve etkileyici bir ürün hazırlamak için daha büyük iğne oyası modelleri de deneyebilirsiniz.

3. Uyumlu Renkler Tercih Edin

Renkleri bir arada kullanırken ne kadar uyumlu kombinler yaparsanız, oya modelleriniz ve tülbentleriniz de o kadar şık görünecektir.

4. Minimalist İğne Oyası Modelleri

Sade tasarımlardan oluşuyorsanız, daha minimalist iğne oyası modelleri tercih edebilirsiniz. Bu örnekle de sade bir şıklık oluşacaktır.

5. Şal Kenarlarına Da Uygulayın

Sadece tülbent ve havlu değil, şallarınızı da iğne oyası işlemeleri ile daha modern hale getirebilirsiniz.

geri1 of 9
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ilginizi çekecek konular
Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.