Bizimle iletişime geçin

En İyileri

İlham Verici Renk Kombinasyon Fikirleri

blank

Renklerin dünyası o kadar geniş ki, bu dünyada kaybolmamak oldukça zor. Özellikle evimizi düzenlerken onlarca seçeneğin arasından uzun süre ile memnuniyet içinde kullanabileceğimiz ögeleri seçmek yorucu bir durum olabilir. Evinizi yeniden düzenlemek istiyorsanız ya da yeni bir ev kuruyorsanız renklerin dünyasında size yol gösterici olması için bu galeriyi hazırladık. Umarız, ufkunuzu genişletir ve taze fikirleriniz ile mükemmel evinizi tasarlarsınız.

Pembe-Sarı-Mavi

ilham-verici-renk-kombinasyon-fikirleri-1

Bu kombinasyon yüksek doz canlılık içerir! Sarı rengin yumuşak tonundaki duvarlardan başlayan canlılık, bebe mavisi yatak başında ve şeker pembesi komidinde artarak devam ediyor.

Gri-Kahverengi-Turuncu-Bej

ilham-verici-renk-kombinasyon-fikirleri-2

Bu dört rengin mükemmel uyumu karşınızda, tüm detaylar incelikle işlenmiş. Uyum odanın küçük bir alanında bile eksilmemiş.

Yeşil-Beyaz

ilham-verici-renk-kombinasyon-fikirleri-3

Yeşilin tüm tonları ve beyaz, her alanda çok fazla tercih edilmeyen bu renk kombinasyonu banyo gibi zor bir alanda bile tasarım sınırlarını zorlar ölçüde.

Mor-Hardal-Ten

ilham-verici-renk-kombinasyon-fikirleri-4

Ne kadar değişik renkler, ne kadar değişik tonlar bir arada kullanılabiliyor. Bu yatak odası bu kombinasyon için söze gerek bırakmıyor.

Turuncu-Kahverengi-Gri

ilham-verici-renk-kombinasyon-fikirleri-5

Muhteşem üçlülerden biri daha galerimizde yerini almış. Turuncunun ışığı tercih edilen diğer renk tonlarının yumuşaklığı ile oldukça hoş görünüyor, değil mi?

Mavi-Yeşil-Gri

ilham-verici-renk-kombinasyon-fikirleri-6

Bu kombinasyon ile renkten ziyade renk tonunun önemli olduğu bir kez daha gözler önüne serilmiş oldu. Güçlü bir tasarım ancak bu kadar güzel sağlanabilirdi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir