Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

İnşa Edebileceğiniz Hayallerinizi Süsleyecek 24 Ağaç Ev

03.05.2018
4.692
İnşa Edebileceğiniz Hayallerinizi Süsleyecek 24 Ağaç Ev

5-ORTA BÜYÜKLÜKTE BİR AĞAÇ EV

Bu ağaç ev devasa değil, fakat küçük de sayılmaz. Çocuklarınızın dış mekanda oyun oynamaları için harika büyüklüğe sahip. Küçük bir odası ve küçük de bir balkonu mevcut, çatısı da oldukça sağlam. Oyuncaklarını ya da oyunlarını saklamaları zor olmayacaktır. O yüzden eğer ekonomik de bir ağaç ev istiyorsanız, bu ağaç ev sizin için ideal. Bu ağaç eve biraz peri ışığı ekleyebilir, dış kısma da içe de, ve daha konforlu ve daha evimsi bir hava verebilirsiniz. Aynı zamanda sıcak bir beyaz ışık da içeride okuma yapılabilmesi için iyi olabilir.

6-ÇİTLİ BİR AĞAÇ EV

Minimalist bir görüntü için çitler kullanarak da bir ağaç eve sahip olabilirsiniz. Son zamanların modası minimalist yapılar zaten. Günümüzdeki birçok yeni tasarım malzemeleri daha minimalistik bir görünüm arıyor. Hem basit hem de çekici tasarımları oldukça basit ve ayarında metodlar kullanılması gerekiyor böyle görünümler için.

İStediğiniz şekilde bu ağaç evin iki, üç ya da dört yanını da çitler ile çevirebilirsiniz. Açık bir balkon da oluşturabilirsiniz, bu sayede çocuklarınız oyunlarını dışarı da da oynamış olacaktır, ya da bir yetişkin olarak kahvenizin tadının çıkarmak için de kullanabilirsiniz bu ağaç evi.

 

7-A ÇATILI AĞAÇ EV

Eğer siz de çocuklarınızın ağaç evinin sizin küçüklüğünüzdekine benzer bir yapıda olmasını istiyorsanız, aradığınız ağaç ev bu olabilir. Geleneksel A-çatılı ağaç evlerin modasını geri getirebilir, bir merdiven ve bir de kova ile görünümü tamamlayabilirsiniz. Şahsen ben A-çatılı tasarımlara bayılıyorum.

Sandalyeler, salıncaklar, evler, çatılar ya da ağaç evler… A çatılı yapılı hem daha etkili bir görünüme sahip oluyor hem de nostaljik bir hava veriyor yapıya. Bu küçük tasarım aynı zamanda arka bahçenizde çok dayer kaplamayacaktır.

 

8-AĞAÇ KENARLI AĞAÇ EV

Bu geleneksel ağaç ev, ağacı ana destek olarak alıyor. Odanın kendisi ağacın gövdesinin etrafına plakalar yardımıyla yerleştiriliyor. Küçük bir balkonu ve kenarlarda küçük pencereleri olan tamamen kapalı bir yapı bu.

Kendi ağaç evinizin biraz daha kişisel olması için merdiveninizi daha farklı bir şekilde tasarlayabilirsiniz. Ağacın gövdesine birkaç mantar pano asarak iç kısmı süslemek için de bir fırsat oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda bu ağaç evi çocuklarınız için salıncaklar ya da oyuncaklar ile de dekore edebilirsiniz.

2 of 6
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image