Bizimle iletişime geçin

Blog

İşimizi Kolaylaştıran Akıllı İcatlar

blank

Bazen küçük ama işimizi çok ama çok kolaylaştıran araç ve gereçler yaşantımıza dâhil olabilmektedir. Tıpkı aşağıdaki resimlerde yer aldığı gibi. Düşünesinize bu eşyalar bizde de olsaydı nasıl olurdu?

Fenerli terlikler…

isimizi-kolaylastiran-akilli-icatlar

Ön taban kısmı ışıklı olan bu terlikler ile elektrikler kesilmiş olsa da yada gece yarısı yatağınızdan çıktığınız anlarda kimseyi rahatsız etmeden lambayı yakmadan evin içinde rahatlıkla dolaşabilirsiniz.

5’ Li çaydanlık burnu…

isimizi-kolaylastiran-akilli-icatlar-1

Sık sık bardaklarınız dolup boşaldığı anlarda mutfağa gidip tek tek uğraşmaktansa. Kocaman fincanlara aynı anda çayları dökerek sizler zamanın büyük bir bölümünü çay eşliğinde sohbet ile geçirebilirsiniz.

Çocuklar ve babaları için şahane bir buluş…

isimizi-kolaylastiran-akilli-icatlar-2

Çocukları omuzlarda taşımak, tutup elinde taşımaktan çok daha kolaydır. Ama omuzlarda taşırken düşmemeleri için ellerimiz ile sıkıca onları tutmamız gerekmektedir. Buda bizlerin hareketlerini sınırlamaktadır. Çocukların en sevdiği taşınma şekli olan omuzlar artık bir araç gibi sabitleniyor. Omuzlara yerleştirilen aparat sayesinde çocuk sar uzun saatler babaların omuzlarında kalabiliyor.. Bacaklardan sıkıca bağlanarak yetişkinlerin göğüs ve sert kısmına sabitlenen düzenek hem babaları hem de bebekleri oldukça memnun ediyor…

Havuz bisikleti…

isimizi-kolaylastiran-akilli-icatlar-3

Havuz bisikleti ile sahip olduğunuz kalorilerden kolayca kurtulabilirsiniz. Bunu yaparken şahane göl manzarasının içerisinde keyifli bir tur atabilirsiniz. Ne kadar çok pedal çevirseniz o denli eğlenirsiniz hem spor hem gezme hepsi bir arada bol bol bulunuyor.

Akıllı kek kalıpları…

isimizi-kolaylastiran-akilli-icatlar-4

Biz bayanların en büyük derdidir. Kabaran pandispanyaları istediğimiz kalınlıkla kesebilmek. Çeşitli yöntemler deneyerek bir şekilde keseriz ama ya parçalarız pasta kekimizi yada istediğiniz kalınlığın üstünde kalabilir. İki eşit parçaya bölebilmek gerçekten zordur.
Resimdeki gereç ile pandispanyanızı istediğiniz kalınlıkta kusursuzca bölebilirsiniz bu şahane tasarım her eve lazım.

Akıllı yumurta ayıracı…

isimizi-kolaylastiran-akilli-icatlar-5

Yumurtanın sarısı ve beyazı artık çok basit bir şekilde birbirinden ayrılıyor. Bu şahane tasarım bol bol pasta kek yapanların bir numaralı yardımcısı..

En kapsamlı cüzdan

isimizi-kolaylastiran-akilli-icatlar-6

Sadece para ve kredi kartlarınız saklamak için değil cep telefonu saklamak içinde geliştirilen bu cüzden yok satacak bir model gibi duruyor.

Tuvalet kâğıdı Stok düzeneği…

isimizi-kolaylastiran-akilli-icatlar-7

Tuvalette tükenen tuvalet kâğıtları her daim sorun olmuştur. Ve tuvalete girdikten sora çıkıp almak âdeta kabus olmuştur. Alın size pratik bir tasarım. bol bol stoklayın.

Konforlu bank…

isimizi-kolaylastiran-akilli-icatlar-8

Kim demiş sokaklarda konforlu koltuklar bulunmaz diye.. farklı fikirler ile tüm banklar adeta bir konforlu bir hale dönüştürülebilir.

Teknik malzeme bileziği…

isimizi-kolaylastiran-akilli-icatlar-9

Teknik malzemelerden oluşan cıvata, vida gibi metal eşyalarını kilonuzdaki mıknatıslı bilekliğe takarak her daim yanınızda bulundurabilirsiniz.

Benim gibi Sakar aşçılara özel…

isimizi-kolaylastiran-akilli-icatlar-10

Benim gibi mutfakta şov yapmaktan hoşlana fakat bunu parken parmaklarını doğrayanlar için geliştirilmiş şahane bir sistem. Her eve lazım.. Tabi benim gibi sakar olanlar için

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir