Bizimle iletişime geçin

Blog

Kaçırmamanız Gereken 15 Akıllı Depolama Çözümü

blank

Merhaba! Nasılsınız? Güzel kış günlerinin keyfini çıkarıyor musunuz? Sizin için kaçırmamanız gereken 15 akıllı depolama çözümünün güzel bir kolleksiyonunu hazırladım. Aklınızı başınızdan alacak ve evinizdeki her şeyi organize etmenize yardımcı olacak en ilginç ve en eğlenceli fikirleri seçtim.

Küçük bir evde yaşıyor olabilirsiniz ama unutmayın hiçbir şey imkansız değildir. Hadi dikkatinizi çekip size ilham verebilecek bu fikirlere bir göz atalım. Burada evinize, stilinize ve iç mekan tasarımınıza uyum sağlayabilecek bir şeyler bulabilirsiniz belki de, kim bilir.

Kolyeler, bileklikler, yüzükler, küpeler ve broşlar… Kıyafetlerimizi daha da güzelleştirmek için bu tarz itemleri her zaman kullanırız. En sevdiğiniz kolyenizi bütün evi alt üst ettiğiniz halde bulamadığınız zamanlar olmuştur… Her zaman el altında olabilmeleri için bu aksesuarlarınızı nasıl düzenlemelisiniz? Küçük askılara asabilir, kutulara koyabilir ya da bir çekmecede saklayabilirsiniz.

Şallar kış aylarının vazgeçilmezidir, ama elbette yıl içinde birçok kez onları kıyafetlerimizi daha da güzel bir hale getirmeleri için kullanırız. Eğer onlarca şalınız varsa ve onları nasıl düzenleyeceğinizi bilmiyorsanız aşağıdaki çözümlere bir göz atın ve size ilham vermelerine izin verin. Bütün bu fikirler oldukça kolay ve hızlıca hayata geçirilebilir. Eğer şallarınızın ve eşarplarınızın organize etmesi zor eşyalar olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Evinize birkaç askı ekleyerek ya da belki de bir merdiven kullanarak artık aradığınız eşarbı ya da şalı bulmakta hiç zorlanmayacaksınız.

Ayrıca çantalarınızı ya da cüzdanlarınızı nasıl organize edebileceğinizle ilgili de birkaç fikir buldum. Bu fikirlerin de yine hepsi eşsiz, ilgi çekici ve her alana kolayca uyum sağlayabilecek fikirler. Küçük cüzdanlarınızı ya da el çantalarınızı kutulara ya da tepsilere koyabilir, daha büyük çantalarınızı dolabınızda askılara asabilir ya da kapı arkası askılıklarını da yine bu amaç için kullanabilirsiniz.

Bu depolama fikirlerini beğendiniz mi? Sizce de fikirler çok ilginç ve eğlenceli değil mi? Peki siz çantalarınızı, eşarplarınızı ya da aksesuarlarınızı nasıl organize ediyorsunuz? Fikrinizi öğrenmeyi gerçekten çok isterim! Umuyorum ki sizin de eviniz içinen iyi organizasyon fikirlerini bulmaya ve evinizi daha düzenli bir hale getirmenize yardım edebilmişimdir. Eğer sizin de ilginç fikirleriniz varsa yorumlar kısmında bahsetmekten çekinmeyin. Okuduğunuz için teşekkür ederim! Gününüzün geri kalanının iyi geçmesini diliyorum, bizi takip etmeyi unutmayın!

Resim Kaynakları: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir