Kadınların Vazgeçilmezi Olan Kapı Süsleri Yapımı

Merhaba hanımlar. Biliyorsunuz ki her kadının bir vazgeçilmezi vardır. Bazı kadınların istedikleri ve vazgeçilmezi aynıdır. Bunlardan birisi de kapı süsleridir. Kadınlar kapı süslerine önem verirler. Yani kapının güzel ve şık görünmesini isterler. Kapının şık durmasını sağlayan bu kapı süslerini bugün nasıl yapabileceğinizi anlatacağım. Eviniz de bulunan ve kullanmadığınız veya pek işe yaramayan eşyalarınız ile bugün kapı süsleri yapacağız. Ayrıca satın yapılacak olan süsler için gerekli malzemeleri satın alabilirsiniz. Pek fazla bir maddi bütçeye gerek yoktur. Birbirinden farklı kapı süsleri yapımını sizlere anlatacağım.

Kapı süslerini ister evinizin dış kapısında ister çocuklarınızın odasında ister dükkanlarda kullanabilirsiniz. Kapı süslerini satın almak yerine bugün kendimiz yapacağız. Çok basit ve göz alıcı örnekleri sizlere göstereceğim. Kendiniz yapmanız daha karlı olacaktır. Çok çok düşük maliyetle yapabilirsiniz. Belki de hiçbir maliyet ödemeden kapı süsleri yapabilirsiniz. Kapı süsleri yapmak için, ahşap, karton, kozalak, çiçek, ayakkabı, sepet, radyo vb. aklınıza ne gelirse ondan kapı süsü yapmak mümkündür. Dilerseniz artık kapı süslerine geçelim.

Fon Kartonundan veya Kartondan Kapı Süsü

Resimden görmüş olduğunuz resim fon kartonlarını parmağınızla katlayarak ve yapıştırarak yapılmış bir kapı süsüdür. Biraz zahmetlidir fakat çok değişik renkler ve dizayn yaparak mükemmel görüntü elde edebilirsiniz.

Evet hanımlar sizlerde daha farklı eşyalarınız ile yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz. Bizler sizlere en gösterişli ve en çok kullanan kapı süslerini gösterdik. Sizler görsel haricinde yazılar, renkler veya daha farklı işler yapıp ekleyerek çok daha şık görüntüye sahip kapı süsü yapabilirsiniz. İsterseniz ahşap tahtaya yazı yazarak işyeriniz için sade ve şık bir kapı süsü yapabilirsiniz. Bu işten parada kazanabilirsiniz. Yaptığınız kapı süslerini satabilir ek gelir elde edebilirsiniz.