Bizimle iletişime geçin

Blog

Kartondan Oyuncak Yapımı

blank

Okul öncesi çağındaki çocuklar günlerinin büyük bölümünü oyuncaklarıyla oynayarak geçirmektedirler. Bu yüzden oyuncak seçiminde anne ve babalara önemli görevler düşmektedir. Çocukların kullanacakları oyuncakların onların sağlıklarına zarar vermeyecek nitelikte olmaları, aynı zamanda da eğlenirken zekalarını geliştirmelerini sağlamaları da gerekmektedir. Piyasada bu türden çok fazla oyuncak bulunsa da çocuğunuzun ilgisini kısa sürede kaybetmesi yüzünden ya da bütçeniz elverişli olmadığından her oyuncağı almıyor olabilirsiniz. Bunun yerine karton kullanarak oyuncaklar yapmayı deneyebilirsiniz. Bu oyuncakların yapımında çocuğunuzda sizi eşlik edecek ve bu sayede birlikte kaliteli vakit geçirmenin tadını çıkarabileceksiniz. Üstelik bu oyuncaklar kesinlikle çocuğunuzun sağlığı için risk taşımıyor olacak. Sizler için hazırladığımız karton oyuncak önerilerine göz atmak için neden hala bekliyorsunuz?

1-Karton Mutfak Tezgahı

kartondan-oyuncak-yapimi-1

Minik kızınız yemek pişirmekle çok mu ilgileniyor? Onun yemek pişiriyormuş gibi davranarak eğlenmesini sağlamak istiyorsanız sizde son derece kolay bir şekilde karton malzemeler kullanarak fırını, lavabosu ve rafı olan bir mutfak tezgahı yapabilirsiniz.

Son derece kolay bir şekilde hazırlayabileceğiniz bu karton oyuncaklarla çocuğunuzun ne kadar eğlendiğini gördüğünüzde tüm emeklerinize değdiğini anlayacaksınız.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir