Bizimle iletişime geçin

Kendin Yap

Kendin Yap Peyzaj Manzaralı Çerçeve

blank

Farklı bir dekoratif çerçeveye sahip olmak ister misiniz? Eğer cevabınız evetse kendi çabanızla yapabileceğiniz peyzaj manzaralı çerçeveye bayılacaksınız. Kolaylıkla bulabileceğiniz malzemelerden faydalanarak yapabileceğiniz bu çerçeve hem vaktinizi verimli bir şekilde değerlendirmenizi sağlayacak hem de sizi can sıkıntısından kurtaracaktır. Görsellerimizi ayrıntılı bir şekilde incelemeniz çerçeveyi rahat bir şekilde yapmanız için yeterli olacaktır. Manzara oluşturma tekniğini öğrendikten sonra dilerseniz kendi tasarımlarınızı da hayata geçirebilirsiniz.

1-Harika Bir Dekoratif Ürün

kendin-yap-peyzaj-manzarali-cerceve-1

Evde kendi kendinize yapabileceğiniz çalışmalardan zevk alıyor ve ortaya çıkarttığınız ürünlerle gurur duyuyorsanız bu manzaralı çerçeveler size hitap ediyor. Bu çerçeveleri isterseniz oturma odanızda ya da çocuk odasında kullanabilirsiniz.

2-İhtiyacınız Olan Malzemeler

kendin-yap-peyzaj-manzarali-cerceve-3

Manzaralı çerçeveleri yapabilmek için ihtiyacınız olan malzemeler çok basit. Ahşap bir çerçeve, çekiç, çiviler, renkli iplikler, makas ve çuvaldız. Başlangıçta çerçeve gözünüzü korkuttuysa bileyapmaya başladıktan sonra hiçte zor olmadığını anlayacaksınız.

3-Önce Çivileri Çakalım

kendin-yap-peyzaj-manzarali-cerceve-3

Ahşap çerçevenin etrafına çivileri eşit aralıklarla çakın. Sonra beyaz ipi görselimizdeki şekilde çivilerden karşılıklı olarak geçirin.

4-Mavi İple Devam Edelim

kendin-yap-peyzaj-manzarali-cerceve-4

Manzara şeklini oluşturmak için sıra mavi ipi beyaz iplerin arasından geçirmeye geldi.

5-Manzarayı Oluşturmaya Başlayın

kendin-yap-peyzaj-manzarali-cerceve-5

Mavi ipi çuvaldızı kullanarak beyaz iplerin arasında görselimizde gördüğünüz şekilde geçirerek manzara şeklini dokumalısınız.

6-Bulut ve Güneşi Dokuyalım

kendin-yap-peyzaj-manzarali-cerceve-6

Bulut şeklini oluşturmak için tüylü örgü iplerinden kullanmanız gerekiyor. Güneş içinse sarı ipten faydalanın. Yine çuvaldız kullanarak ve biraz uğraşarak bu şekilleri meydana getirebilirsiniz.

Eminiz ki paylaşımlarımıza ilk göz atmaya başladığınızda bu denli güzel bir dekoratif eşyayla karşılaşacağınızı düşünmüyordunuz. Sizde böyle bir çerçeveye sahip olmak için bir an önce harekete geçmelisiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir