Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Kendin Yap Peyzaj Manzaralı Çerçeve

15.11.2016
33.912
Kendin Yap Peyzaj Manzaralı Çerçeve

Farklı bir dekoratif çerçeveye sahip olmak ister misiniz? Eğer cevabınız evetse kendi çabanızla yapabileceğiniz peyzaj manzaralı çerçeveye bayılacaksınız. Kolaylıkla bulabileceğiniz malzemelerden faydalanarak yapabileceğiniz bu çerçeve hem vaktinizi verimli bir şekilde değerlendirmenizi sağlayacak hem de sizi can sıkıntısından kurtaracaktır. Görsellerimizi ayrıntılı bir şekilde incelemeniz çerçeveyi rahat bir şekilde yapmanız için yeterli olacaktır. Manzara oluşturma tekniğini öğrendikten sonra dilerseniz kendi tasarımlarınızı da hayata geçirebilirsiniz.

1-Harika Bir Dekoratif Ürün

kendin-yap-peyzaj-manzarali-cerceve-1

Evde kendi kendinize yapabileceğiniz çalışmalardan zevk alıyor ve ortaya çıkarttığınız ürünlerle gurur duyuyorsanız bu manzaralı çerçeveler size hitap ediyor. Bu çerçeveleri isterseniz oturma odanızda ya da çocuk odasında kullanabilirsiniz.

2-İhtiyacınız Olan Malzemeler

kendin-yap-peyzaj-manzarali-cerceve-3

Manzaralı çerçeveleri yapabilmek için ihtiyacınız olan malzemeler çok basit. Ahşap bir çerçeve, çekiç, çiviler, renkli iplikler, makas ve çuvaldız. Başlangıçta çerçeve gözünüzü korkuttuysa bileyapmaya başladıktan sonra hiçte zor olmadığını anlayacaksınız.

geri1 of 3
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image