Bizimle iletişime geçin

Kendin Yap

Kendin-Yap Projesi: Dal Parçalarıyla Mumluk Yapımı

blank

Herkes bilir ki harika bir dekor elde etmek konusunda her zaman ışığın kaynağının özel bir atmosfer oluşturmasının büyük bir payı vardır. Genellikle romantik insanlar daha duygusal ışık kaynaklarına ihtiyaç duyarlar ya da farklı dekoratif şeylerle kendilerine romantik bir dekor ya da güzel ve hassas bir alan oluşturma konusunda yardımcı olurlar.

dal-yapraklari-ile-mumluk-yapimi-1

Bu kişiler aynı zamanda aşağıdaki kendin-yap projesiyle oluşturacakları sevimli ve romantik ışıklandırmayı da özel günlerde ya da normal günlerde kullanabilecekleri bir obje haline getirebilirler. Bu oldukça güzel ağaç dallarından oluşan mumluklar iç mekanlarına rahatlatıcı ve romantik bir atmosfer eklemek ve sade ce loş bir ışıklandırma yapmak isteyen kişiler için ideal.

Eski tip tasarımları alanın atmosferine basitlik, doğallık, rahatlık ve sakinlik getirecektir. Oluşturdukları loş ışık ise kendinizi doğanın içinde, bir ateşin başında, gecenin sessizliğini ve gökyüzünün güzelliğini kucaklarken hayal etmenize yardımcı olacak. Bu romantik hayal ise kendin-yap projesiyle ortaya çıkardığınız bu harika ağaç dalları yardımıyla yapılmış mumluğu her gördüğünüzde aklınıza gelecek.

Asıl harika olan kısmı ise kendi evinizde yapabileceğiniz bu harika kendin-yap projesinin inanılmaz derecede kolay olması.

dal-yapraklari-ile-mumluk-yapimi-2

dal-yapraklari-ile-mumluk-yapimi-3

Farklı boyutlarda bardaklar kullanarak ağaçlardan kestiğiniz dal parçalarını bu bardakların etrafına yapıştırmanız gerekiyor. Bunun için çok amaçlı ahşap ve cam yüzeylere yapışabilen bir yapıştırıcı kullanmalısınız.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir