Bizimle iletişime geçin

Bahçe

Bu Adam Bir Kendin Yap Projesiyle Bowling Salonu Oluşturmuş

blank

İlçedeki tek bowling salonu kapalı olduğunda, bu odam bir köşede somurtarak oturup gelişmemişlik yüzünden yakınmamış, onun yerinde kontrolü kendisi ele almaya karar vermiş. Kendi arkasını özel bir bowling salonuna çevirmiş- ve nasıl yaptığına gerçekten inanamayacaksınız.

Özenli bir planlama aşaması ve her şeyin doğru şekilde ilerlemesi için yöntemlerini birden fazla kez düşünerek, harika ve oldukça fonksiyonel bir bowling alanı oluşturmuş, otomatik şekilde ayarlanmış lobutlar ve güzel ahşap bir dokunuşla mükemmel bir alan oluşturulmuş. Bu da biraz zaman ve sabır sayesinde herkesin yapabileceği harika projelerden biri. Nasıl tamamlandığını aşağıda bulabilirsiniz, ve eğer siz de aynı projeyi planlamayı başlarsanız şaşırmayın.

Böyle bir proje yapılmak düşünülüyorsa ilk yapılması gereken ve muhtemelen de yapılması gereken en önemli şey doğru ve iyi bir planlamadır.

blank

Açıkça görüldüğü gibi, planlamanın gerçekten detaylı şekilde yapılması gerekiyor.

blank

Sonrasında yapılması gereken de planlamayı CAD isimli programa yükleyip, yapılan projenin ne kadar doğru olduğunu test etmek.

blank

Sonrasında ise inşaya başlanabilir.

blank

Her ne kadar detaylı bir çalışma olsa da, aslında aynı zamanda oldukça kolay da bir proje bu.

blank

Karışık olan kısım lobutları otomatik yenileme sistemiyle birlikte geliyor– devrildikten sonra lobutları olmaları gereken yere tekrar koymayı nasıl başarabilirsiniz?

blank

Bu kısım birkaç test gerektirebiliyor, orijinal proje sahibi basit bir çekme sistemi kullanmış lobutları yenilemek için.

blank

blank

Ve bununla birlikte kullanıma 

blank

Oldukça hoş görünüyor, değil mi?

blank

blank

Akşamları bowling oynamayı kolaylaştırmak için bir ışıklandırma sistemine bile sahip.

blank

blank

blank

Bu harika proje sizin arka bahçenizde de mükemmel durmaz mıydı?

blank

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir