Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Kendin Yapcılar İçin 13 Zekice Ev Fikirleri

28.07.2017
30.306
Kendin Yapcılar İçin 13 Zekice Ev Fikirleri

Kendin yap projelerini seviyorsanız, bazı sorunları gidermek için çözümleri de biliyorsunuzdur. Bu projeleri gördüğümüz zaman sizin de ihtiyacınız olduğunu anlayacaksınız. Bu projeler hayatınızı kolaylaştıracak ve etkileyecektir, özellikle eviniz küçük ise. Hadi yüzleşelim! Eğer küçük bir sorunun üstesinden gelince kendimizi iyi hissediyoruz. Sanki kendimize has süper güçlerimiz var gibi hissediyoruz. Nasıl açıklayacağımı bilmiyorum ama doğru. 😊

Biz birkaç örneği bir dergiden aldık (ama bunları çok sevdik), aynı aşağıdaki çekmece düzenleme fikri gibi. Küçük kartonları kullanarak çekmecelere bölmeler yapabilirsiniz. İstediğiniz gibi bunları şekillendirebilirsiniz.

 

Odayı mı boyayacaksınız? Küçük dokunuşlar yapmak bebek mamalarının kaplarını kullanabilirsiniz. Böylece büyük kaplarla uğraşmak zorunda kalmayacaksınız ve bu aynı zamanda size zaman kazandıracaktır.

Başka bir boyama hilesi de burada. Bu torbaları boyama esnasında kullanarak büyük bir avantaj elde edeceksiniz. Bunlar aynı zamanda da rahatlıkla mutfakta kullanabilirsiniz.

Klavyelerinizin tuşları arasındaki kirleri temizlemek için küçük not kağıtlarını kullanabilirsiniz. Bunları boşa harcamak zorunda değilsiniz.

geri1 of 4
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image