Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Kendin Yapcılar İçin 13 Zekice Ev Fikirleri

Kendin yap projelerini seviyorsanız, bazı sorunları gidermek için çözümleri de biliyorsunuzdur. Bu projeleri gördüğümüz zaman sizin de ihtiyacınız olduğunu anlayacaksınız. Bu projeler hayatınızı kolaylaştıracak ve etkileyecektir, özellikle eviniz küçük ise. Hadi yüzleşelim! Eğer küçük bir sorunun üstesinden gelince kendimizi iyi hissediyoruz. Sanki kendimize has süper güçlerimiz var gibi hissediyoruz. Nasıl açıklayacağımı bilmiyorum ama doğru. 😊

Biz birkaç örneği bir dergiden aldık (ama bunları çok sevdik), aynı aşağıdaki çekmece düzenleme fikri gibi. Küçük kartonları kullanarak çekmecelere bölmeler yapabilirsiniz. İstediğiniz gibi bunları şekillendirebilirsiniz.

 

Odayı mı boyayacaksınız? Küçük dokunuşlar yapmak bebek mamalarının kaplarını kullanabilirsiniz. Böylece büyük kaplarla uğraşmak zorunda kalmayacaksınız ve bu aynı zamanda size zaman kazandıracaktır.

Başka bir boyama hilesi de burada. Bu torbaları boyama esnasında kullanarak büyük bir avantaj elde edeceksiniz. Bunlar aynı zamanda da rahatlıkla mutfakta kullanabilirsiniz.

Klavyelerinizin tuşları arasındaki kirleri temizlemek için küçük not kağıtlarını kullanabilirsiniz. Bunları boşa harcamak zorunda değilsiniz.

geri1 of 4
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ilginizi çekecek konular
Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.