Bizimle iletişime geçin

Kendin Yap

Kendin Yapcılar İçin 13 Zekice Ev Fikirleri

blank

Kendin yap projelerini seviyorsanız, bazı sorunları gidermek için çözümleri de biliyorsunuzdur. Bu projeleri gördüğümüz zaman sizin de ihtiyacınız olduğunu anlayacaksınız. Bu projeler hayatınızı kolaylaştıracak ve etkileyecektir, özellikle eviniz küçük ise. Hadi yüzleşelim! Eğer küçük bir sorunun üstesinden gelince kendimizi iyi hissediyoruz. Sanki kendimize has süper güçlerimiz var gibi hissediyoruz. Nasıl açıklayacağımı bilmiyorum ama doğru. 😊

Biz birkaç örneği bir dergiden aldık (ama bunları çok sevdik), aynı aşağıdaki çekmece düzenleme fikri gibi. Küçük kartonları kullanarak çekmecelere bölmeler yapabilirsiniz. İstediğiniz gibi bunları şekillendirebilirsiniz.

blank

 

Odayı mı boyayacaksınız? Küçük dokunuşlar yapmak bebek mamalarının kaplarını kullanabilirsiniz. Böylece büyük kaplarla uğraşmak zorunda kalmayacaksınız ve bu aynı zamanda size zaman kazandıracaktır.

blank

Başka bir boyama hilesi de burada. Bu torbaları boyama esnasında kullanarak büyük bir avantaj elde edeceksiniz. Bunlar aynı zamanda da rahatlıkla mutfakta kullanabilirsiniz.

blank

Klavyelerinizin tuşları arasındaki kirleri temizlemek için küçük not kağıtlarını kullanabilirsiniz. Bunları boşa harcamak zorunda değilsiniz.

blank

İşte bu diyeceğiniz anlardan biri! Giysilerinizi katladıktan sonra çekmeceye yatay koymak yerine onları dikey koyarak daha fazla alan kazanacak ve daha düzenli olmasını sağlayabileceksiniz.

blank

Şarj aletlerinin kablolarının kırılmasından dolayı kaç defa değiştirdiğinizi belki bilmiyorsunuzdur bile. Bu yöntemle artık daha fazla para harcamaya karşı koyacaksınız. Bir teli kalem etrafında sardıktan sonra bunları şarj kablolarına sarın. İşte bu kadar!

blank

Uzun olan botlarınızın bükülmelerini önlemek için onların içine plastik şişeleri koyabilirsiniz. Böylece daha güzel duracaktır.

blank

Sandaletlerinizi ve terliklerinizi bir askı kancası ile dolabınızda saklayabilir ve daha az yer kaplamasını sağlayabilirsiniz.

blank

Ucuz bir raf kullanarak banyonuzdaki saç için kullandığınız ürünleri daha düzenli tutabilir ve banyondaki lavabo yanında fazla alan kaplamasına engel olabilirsiniz.

blank

Ekmek poşetlerini kapatmak için kullanılan plastikleri kabloların etrafına sararak hangi kablonun nereye ait olduğunu kolayca anlayacak ve önemli bir iş yaparken hangi fişi çekmeyeceğinizi anlamış olacaksınız.

blank

Duş perdesi halkaları alarak kemerlerinizi daha düzenli bir hale getirin. Ucuz malzeme satan yerlerden bunu temin edebilirsiniz.

blank

Swiffer ı kullanarak duvarınızdaki kirleri anında temizleyebilirsiniz çünkü buna ihtiyacınız var. Eğer yeni bir eve taşındınız ve duvarları kirli ise emin olun işinize yarayacaktır.

blank

Bu swiffer ın başka bir modelidir. Tek kalmış olan çoraplarınızı yerlerdeki tozları temizlemek için kullanabilirsiniz. Bunlar kirlendikten sonra yıkayıp tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Daha fazla temizlik bezi almanıza gerek kalmayacak.

blank

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir