Bizimle iletişime geçin

Kendin Yap

Kendiniz Yapabileceğiniz 17 Hoş Çay Fincanı Bahçe

blank

Değerli insanlar artık biraz el işi yapmanın zamanı geldi. Kendiniz ve size eşlik edenler için bir kahve yapın ve bu yazıyı okuyun. Bu yazı size ilham verecek ve motive olmanızı sağlayacaktır. Aşağıdaki resimlere dikkatlice bakmanızı öneriyor ve bu fikirleri siz de kopyalayabilirsiniz.

Eğer bir çay fincanı bahçeniz yok ise en azından bir kere deneyin. Eski mutfak eşyalarını ve ya bu eski çay fincanlarınızı atarken lütfen bu yazıyı hatırlayın. Doğayı bu küçük çay fincanına sığdırabilirsiniz. Benim güzel evimde, bu çay fincanı bahçesini çoktan yaptım ama daha fazla yapmak da istiyorum.

Bu çok etkileyici bir fikir, eğer bir apartmanda yaşıyorsanız ve bahçe için bir yeriniz yok ise. Fakat bana göre bahçesi olmayan insanlar kendileri böylelikle bir bahçe yaratabilir. Eski mutfak eşyalarından her gün başka bir şeyler yapabilirsiniz bunları tekrar kullanarak. Aşağıdaki sizlerle bu çay fincanı içerisinde yapılmış bahçe fikirleri gösteriyoruz. Sizin yapmanız gereken şey ise bunlara bakarak evinize en uygun olanı seçmeniz. Bu bahçeyi hem evinizin içinde hem de dışında yapabilirsiniz. Bunların yerlerini istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Bugünlük bizden bu kadar, umarım dikkatinizi çekmeyi başarmışızdır.

Lütfen aşağıdaki bu muhteşem 15 hoş çay fincanı bahçe fikirlerine bakın. Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz, bu günün en büyük ilham kaynağı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir