Bizimle iletişime geçin

Bahçe

Kendinizin Yapabileceği Askı Saksı Modelleri

blank

Bir çiçek ve bitki hayranı mısınız? Eğer cevabınız evetse, bu yazımız sizi heyecanlandıracak demektir çünkü yazımızda bahsettiğimiz bütün tasarımları kesinlikle denemek isteyeceksiniz. Aşağıdaki fotoğraflara bir göz atın ve kendiniz yapabileceğiniz göz alıcı askı saksı modellerinin size ilham vermesine izin verin. Askı saksılar son zamanların favori trendlerinden biri ve birçok kişi tarafından tercih ediliyor çünkü hem daha az yer kaplıyorlar hem de basit bir duvarın daha alıcı hale getirilmesine yardımcı oluyorlar. Daha önce siz de evinize askı saksı ekleme fikrini gözden geçirdiniz mi? Eğer cevabınız evetse, bütün seçenekleri gözden geçirmek ve sonucunda da sizin için en uygun seçeneği tercih etmek isteyebilirsiniz. Bu tasarımların hiçbiri özel bir yetenek gerektirmiyor, bu yüzden de hepsini birkaç dakika içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, kendiniz yapabileceğiniz bu tasarımların hepsi inanılmaz ucuz ve üzerinde çok para harcamanıza gerek duymayacağınız malzemelerle yapılabiliyor.

Örneğin bu göz alıcı tasarımla birlikte eski boruları yeniden ve farklı bir şekilde kullanabilirsiniz. Eğer bodrumunuzda kullanmadığınız borular varsa, bu boruları yan bir şekilde saksı olarak kullanmak isteyebilirsiniz. Bu borularla harika saksılar elde edebilir ve bu süslü ve sıra dışı saksı tasarımlarını herkese sergileyebilirsiniz.

Kaçırmamanız Gereken Kendiniz Yapabileceğiniz Askı Saksı Fikirleri

blank

Seramik saksılar hem moderndir, hem de çağdaş ev tasarımınıza harika bir uyum sağlarlar. Tek yapmanız gereken seramiklerinizin yanlarına bir halat geçirebilecek kadar büyüklükte delikler açmanız ve buralardan bir askı oluşturmanız.

blank

blank

İnsanlar genellikle depolama alanı olarak sepetleri kullanırlar fakat daha önce sepetleri kullanarak harika bir askı bahçeye sahip olabileceğinizi hiç düşündünüz mü? Bu sepetleri bitkilerinizi asmak için kullanabilirsiniz ve misafirlerinizin bu harika fikrinizi nasıl beğeneceğini kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

blank

Ben şahsen bu harika yuvarlak askı saksı tasarımına aşık oldum çünkü hem eşsiz hem de oldukça orijinal. Siz beğendiniz mi?

blank

Evinizde askılardan oluşturabileceğiniz saksılar kullanmak ister misiniz? Hem bu askılarla çalışmak oldukça kolay hem de istediğiniz şekli oluşturmanız hem oldukça kolay hem de hızlı olacak.

blank

Göz alıcı yeni tasarımlar oluşturmak için biraz ip ve bir parça dal da kullanabilirsiniz. Ayrıca sahip oldukları dikkat çekici renkler sayesinde de evinize adım atan herkesin dikkatini anında çekecek bir tasarıma sahipler. Altı farklı saksıyı yerleştirmek için geniş ve büyük bir dal parçası kullanabilirsiniz.

blank

İşleri daha ilginç ve eğlenceli hale getirmek için boncuklar da kullanabilirsiniz tabii ki.

blank

Peki ya saksılarınızı asmak için böyle örgüden bir hamağa sahip olmaya ne dersiniz?

blank

blank

blank

Ayrıca çiçeklerinizi cam kaselere yerleştirebilir ve bir ip yardımıyla oluşturduğunuz bu saksıları tavana asabilirsiniz.

blank

blank

Bu ipleri kullanarak düğümlerle yepyeni tasarımlar oluşturmanın ve yaratıcılığınızı kullanmanın tadını çıkarabilirsiniz. Her bir tasarımın kendine ait bir çekiciliği ve eşsizliği mevcut. Elinizden gelenin en iyisini denemelisiniz!

blank

blank

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir