Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Kesinlikle Bilmeniz Gereken 20 Dahice Depolama Fikri

17.12.2017
14.754
Kesinlikle Bilmeniz Gereken 20 Dahice Depolama Fikri

Eğer birazcık bana benziyorsanız, eşyaları biriktirmek gibi kötü bir huyunuz olabilir. Bir kere bir şeye sahip olduğunuzda, artık değeri kalmasa da, kullanamayacak olsanız da atmak istemeyebilirsiniz. Ve bir şeyleri biriktirmeye başladığınızda eninde ya da sonunda evinizde eşyaları depolayabileceğiniz alan bitecek.

Sakın korkmayın! Evinizde daha fazla depolama alanı oluşturabilmeniz için gereken fikirler sizin için bir araya topladık. Daha fazla dolap alanına mı ihtiyacınız var? Ya da mutfak? Ya da Yatak odası? Ya da banyo? Hepsi için çözüm var!

Eşyalarınızı azıcık da olsa düzenleyebilmek için aşağıdaki kendin yap projelerine bir göz atın.

#1-Yer-Kazandıran Komodin

Koca bir komodini yatağınızın yanına eklemek yerine, bu küçük rafı bir alternatif olarak kullanabilirsiniz. Aynı işi görüyorlar!

#2-Ivır Zıvır Arabası

Her türlü eşyayı aynı anda depolayabilmek için böyle bir ıvır-zıvır arabası oluşturabilirsiniz. Her katını farklı tipte eşyalarınızı depolamak için kullanabilirsiniz.

#3-Ekstra Kiler Alanı

Kilerinizde daha fazla yere sahip olmak için bu döner aparatları raflarınızın köşesine ekleyebilirsiniz. Pek fazla alan eklenmiş gibi durmadığı doğru, ama bize güvenin, gerçekten çok işinize yarayacak.

#4-Saç Malzemeleri Düzenleyici

Banyo dolaplarınızda birçok saç malzemesinin bulunması sizi bunaltıyor olabilir. Saçlarınızı şekillendirmek için kullandığınız bütün malzemeleri bu şekilde bir platformda düzenleyerek hem alan kazanabilir hem de karışan kablolarla uğraşmaktan kurtulabilirsiniz.

#5-Diş Fırçası Organizatörü

Diş fırçalarınızı kolayca ve düzenli bir şekilde depolamak için banyo dolabınızda bu şekilde delikler oluşturabilirsiniz. Bu sayede göz önünde kalabalık da yapmazlar.

geri1 of 4
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image