Bizimle iletişime geçin

Bebek Örgü Modelleri

Kız Bebek Örgü Hırka Modelleri

blank

Hırkalar hiç şüphe yok ki kış aylarında en çok kullanılan kıyafetler arasında yer alıyor. Kış mevsiminin soğuğundan korunmak isteyen herkesin dolabında mutlaka bir hırka bulunuyor. En çok kullanılan hırka modelleri arasında ise örgü olanlar yer alıyor. Bilhassa anneler ve anne adayları küçük kızlarını el örgüsü hırkalar içinde görmeyi arzu ediyorlar. Sizde bebeğinizi sıcak tutacak bir hırkası olsun istiyorsanız bunu rahatlıkla kendiniz yapabilirsiniz. Kendi ellerinizle ördüğünüz bir hırkayı kızınızın üzerinde görmek için öncelikle beğendiğiniz bir hırka modeli bulmalısınız. Bunun içinse birbirinden güzel kız bebek örgü hırka modelleri içeren galerimizi inceleyebilirsiniz.

kiz-bebek-hirka-modelleri-ve-ornekleri-42

Bu modeller arasında en beğendiğinizi seçtikten sonra modeli uygun ipleri ve şişleri almanız yeterli. Sonrasında ise mümkün olduğunca çok vakit ayırıp hırkayı en kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Örgü örmeyi fazla bilmiyorsanız üzülmeyin. Görsellerimiz arasında örgüye yeni başlayanların bile rahatlıkla örebileceği modeller bulunmakta. Örgü yeteneğinize güveniyorsanız daha detaylı olan modellerimizden seçim yapabilirsiniz. Bebeğinizin hem kış boyunca sıcacık kalmasını hem de son derece şık bir görüntüye kavuşmasını sağlamak istiyorsanız bir an önce hırkayı örmeye başlamalısınız. İster modern, ister klasik bir hırka modeli arıyor olun, görsellerimiz tüm beklentilerinizi karşılayacaktır.

1-Renkli Örgü Hırka Modeli

kiz-bebek-hirka-modelleri-ve-ornekleri-1

Minik kızınıza rengarenk bir hırka hazırlamak istiyorsanız kendinden renkli akıllı yünler kullanarak bunu başarabilirsiniz. Biraz örgü bilginiz verse görselimizdeki hırkayı örmek sizin için hiçte zor olmayacaktır. Yıldız şeklinde düğmeler kullanarak hırkanın önünü süsleyebilirsiniz.

2-Zarif Örgü Hırka Modeli

kiz-bebek-hirka-modelleri-ve-ornekleri-2

Kızınızın kış boyunca sıcacık kalmasını ve aynı zamanda da çok şık olmasını arzu ediyorsanız bu model tam size göre. Bu modeli hazırlamak biraz zahmetli olsa da ortaya çıkan sonuç sizi fazlasıyla memnun edecektir. Tek renk olarak öreceğiniz hırkanın çevresini beyaz iple süsleyebilirsiniz.

3-Mor Örgü Hırka Modeli

kiz-bebek-hirka-modelleri-ve-ornekleri-3

Mor rengi seviyorsanız ve kızınızı bu renk bir hırkanın içinde görmek istiyorsanız bu hırka modeli sizin için çok ideal. Delikli bir örgü modeli olan bu hırkayı kısa süre içinde tamamlayabilirsiniz.

4-Düğme Detaylı Örgü Hırka Modeli

kiz-bebek-hirka-modelleri-ve-ornekleri-4

Mont görünümünde bir hırka örmek istiyorsanız bu görselimiz tam size göre. Kalın ipler kullanarak örebileceğiniz bu hırkanın yakası ve düğme detayları dikkat çekiyor.

5-Pembe Örgü Hırka Modeli

kiz-bebek-hirka-modelleri-ve-ornekleri-5

Klasik hırka modellerinden hoşlanıyorsanız bu pembe hırka modeli çok hoşunuza gidecek. Yaka ve omuz kısmındaki örnekler hırkaya ayrı bir hava katıyor.

6-Örgü Hırka ve Patik Takımı

kiz-bebek-hirka-modelleri-ve-ornekleri-6

Bebeğiniz için modern görünümlü bir hırka örmek istiyorsanız bu modelden faydalanabilirsiniz. Gri ve pembe renkli ipler kullanarak örebileceğiniz bu hırkayı aynı ipleri kullanarak hazırlayacağınız patiklerle takım haline getirebilirsiniz.

Küçük kızınıza hırka örme yolunda sizlere yardımcı olabildiğimizi umuyoruz. Az da olsa örgü bilgisi olan herkesin rahatlıkla hazırlayabileceği hırka modellerimiz arasından mutlaka sizinde zevkinize uygun olan çıkacaktır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir