Kolay Örgü Teknikleri ile Tunus İşi Patik Modelleri

İçindekiler
  1. 1. Beyaz İp Üzerine Patik Deseni İşleme Örneği
  2. 2. Karar Veremeyenler İçin Farklı Model Seçenekleri Bir Arada
  3. 3. Patik Modellerinin Vazgeçilmez Deseni Olan Çiçekler

Kış mevsiminin vazgeçilmez parçaları arasında tunus işi patik modelleri yer alıyor. Hem sıcak tutması hem de şekil itibariyle herkesin en eski zamanlardan beri kullandığı patiklerde, trend modelleri takip edenler için bu örnekler çok yardımcı olacaktır. Farklı desen ve renklerin bir arada kullanılması ile birlikte elde edilen modelleri ister evde ister misafirlikte keyifle kullanabilirsiniz. Klasik patik modellerinden ziyade, daha kapalı ve ayağı saran tunus işi patik modelleri, örgü teknikleri açısından da kolayca öğrenilecektir.

Yeni öğrenecekler için dahi kolay ve keyifle geçecek bu süreçte, örnekler üzerinden başlayarak kendinizi kısa sürede geliştirebilirsiniz. Kendi özgün modellerinizi oluşturduktan sonra, sevdiklerinize hediye olarak sunabilir ya da daha çok ürün elde ederek satış da yapabilirsiniz. Kendisine patikler ile kazanç elde eden birçok ev hanımı bulunmaktadır. Klasik modellerden sıkılanlar için hem desenleri hem de renkleri ile tunus işi patik modelleri çok farklı gelecektir. Bu keyifli hobiyi sevdiklerinizle birlikte sürdürün ve kış mevsimi için hazırlıklarınızı kolayca tamamlayın. Her yaştan birey için örülebilecek olan bu patikleri hazırlamak hiç zor olmayacaktır.

1. Beyaz İp Üzerine Patik Deseni İşleme Örneği

Genellikle renkli iplerle hazırlanan patikler daha kolay desen ile detaylandırılabilir. Ancak beyaz ip ile örülen tunus patikler için desen seçimi biraz daha dikkat istiyor. Beyaza uyum sağlayacak ve deseni ortaya çıkaracak renkler ile modeller tercih edilebilir.

2. Karar Veremeyenler İçin Farklı Model Seçenekleri Bir Arada

Model konusunda kararsız kalanlar için bu seçeneklerin en trend modellerden oluştuğunu söylemek mümkün. Her bir model de kolaylıkla örülebilmektedir.

3. Patik Modellerinin Vazgeçilmez Deseni Olan Çiçekler

Çiçek desenleri ve oluşturulan bütün motifler, her renk ve türdeki patiğe yakışmaktadır. Tunus patiklerinizi çiçeklerle hareketlendirmeyi mutlaka deneyin.

En trend ve kullanışlı tunus işi patik modelleri için örneklerle başlayın ve siz de kendi tarzınıza göre özgün patikler elde edin. Yaptıkça daha çok keyif alacak ve daha yeni modeller üretmek için sabırsızlanacaksınız. Kış mevsiminde ayaklarınızı en iyi şekilde sıcak tutabilmenin yolu patik kullanımı olacaktır. Patiklerinizi keyifle kullanmak için de hazır olarak satın almak yerine, kendi el emekleriniz ile patikler hazırlamalısınız. Günümüzde trend oluşunu hiçbir zaman kaybetmeyen ve her sezon yeni modelleri ile herkesin evine dahil olan tunus işi patik modelleri için malzemelerinizi temin etmekle başlayın. Ayaklarınızda renkli ve desenli patikleriniz ile şıklığınızı devam ettirmeniz artık çok daha kolay olacaktır.