Bizimle iletişime geçin

Salon

Krem ve Mavi Tonlarındaki Odalar: İlham Verici Fikirler

blank

Krem aydınlık ve havadar bir renktir. Bir odada kullanılacak nötr renk olarak harikadır ve yeni tasarımlar için harika bir kaynaktır. Mavi iste rahatlatıcı ve favori renklerden biridir. Diğer renklerle harika bir uyum sağlar ve seçtiğiniz herhangi bir stille harika şekilde bütünleşir. Bugün bu iki arkadaşı bir araya getireceğiz ve birlikteyken nasıl harikalar yarattıklarına şahit olacağız. Banyodan yatak odasına, krem ve mavinin tonlarıyla döşenmiş odalara göz atalım ve biraz ilham alalım!

1-Geleneksel Bir Yatak Odası

blank

Stil olarak geleneksel olsa da, bu yatak odası oldukça sevimli ve davetkar. Bu renkler yatak odası için harika birer tercih çünkü ortalamanın üzerinde malzemelere ihtiyacı yok ve sakinleştirici ve rahatlatıcı bir havaya sahipler.

2-Fantastik Bir Bebek Odası

blank

Daha güzel bir bebek odası hayal edebiliyor musunuz? Kız ya da erkek olan bebeğiniz için, bu oda daha şık ve rahatlatıcı olamazdı. Bu iki renk birlikte harikalar yaratıyor ve büyüleyici bir görüntü oluşturuyor.

3-Aydınlık Bir Salon

blank

Temiz ve basit renklere sahip olan bir salon, bir çiftin dairesi hatta deniz kenarında bir ev için bile harika bir tercig. Doğal ışık nötr bir rol oynuyor ve mavinin güzelliğinin ortaya çıkmasına yardımcı oluyor.

4-İlham Verici Bir Ofis

İlham Verici Bir Ofis

Krem rengi belirli alanlarda kullanılmış olsa da, bu ofis harika duruyor. Krem rengi aksesuarlarıyla bu odanın, yağmurlu bir günde size ilham verecek bir alana dönüşmesine bayıldık.

5- Modern Bir Salon

Modern Bir Salon

Uzun camlardan giren doğal ışık, inanılmaz bir hava yaratıyor. Modern mobilyalar ve harika renklendirme ile bu odanın bize hissettirdiklerine bayıldık.

6- Erkek Çocuk Odası

blank

Bu yatak odasına bayıldık. Genç de olsa ergenlik döneminde de olsa bu yatak odasının bir stili var. Zengin tonlarda bir maviyi açık ve yumuşak krem rengiyle birleştirerek bir zıtlık ve bununla birlikte maskülen bir enerji oluşturulmuş.

7-Zengin Bir Salon

Zengin Bir Salon

İşte mavinin ve krem renginin parlak buluşmalarından bir diğeri. Bu salon ise eğlenmek için harika bir mekan ve kombinasyon biraz sıra dışı olduğundan, uçlarda bir hava katıyor odaya.

8-Vintage Bir Mutfak

Vintage Bir Mutfak

Vintage akımdan esinlenmiş bir mutfak için mavi ve krem renkleri harika bir ikilidir. Stresi uzaklaştırır ve sizi antik bir havanın kollarına bırakır. Ayrıca mutfak odası olarak kullanılan antika konsola da dikkat çekmek istiyoruz.. harika bir fikir!

9-Lüks Bir Salon

blank

Krem renginin altına çalan tonlarını kullanın ve zengin dokularla birleştirin. Mavi ipek perdeler, krem rengi koltuklar ve yumuşak tüylü bir halı.. Bu oda yalnızca harika bir tasarıma yer vermiyor, aynı zamanda size çok lüks bir his veriyor!

10- Farklı Bir Bebek Odası

blank

Bu bebek odasının doğal görünümünü sevsek de, duvarlardaki desenlerin payını unutmak bize haksızlık gibi geliyor. Renk kombinasyonları odaya sakinlik katarken, diğer elementler sayesinde eğlenceli bir yapı yakalanmış!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir