Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Küçük Apartmanınızı Genişletmenin 10 Fantastik Hilesi

19.11.2016
18.515

Küçük olarak tasarlanmış odaları dekore etmek ve düzenlemek kolay bir iş değildir. Fakat tasarımcılar bunun için bir çözüm bulmak ve size sunmak için durmadan çalışıyorlar. Ev Düzenleme sizlere küçük odalar için mobilyalarınızı nasıl yerleştirmeniz ve düzenlemeniz gerektiği konusunda birkaç harika fikri sunuyor.

Dekoratif bölümlü duvar

kucuk-apartmaninizi-genisletmenin-10-fantastik-hilesi-1

Odanın içinde fonksiyonel bir ayrı bölüm oluşturmak mı istiyorsunuz, en önemli şey ise size engel olmaması. Bu parça duvar kesinlikle size fayda sağlayacaktır: yatak odanızla oturma odanızı birbirinden ayırırken görsel olarak hiçbir görüntü kirliliği oluşturmayacak şekilde ayıracaktır. Bu gibi dekoratif duvarlar dairenizi daha güzel ve açık olmasını sağlayacaktır.

Kesinlikle bir yemek odasına ihtiyacınız var

kucuk-apartmaninizi-genisletmenin-10-fantastik-hilesi-2

Birçok insan küçük olan mutfaklarında yemek yeme için ayrı bir alan oluşturmaktan korkar. Çok bir alan kaplayacakmış gibi görünür, fakat bunları en küçük daire de bile çok basittir. İhtiyacınız olan şey işe küçük portatif yuvarlak bir masa ve birkaç sandalye ile bunları duvara dayamanız. Ayrıca dairenizde de birkaç katlanabilir sandalyenin olması güven vericidir.

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image