Bizimle iletişime geçin

Banyo

Küçük Banyolar İçin Farklı Fikirler

blank

Küçük banyolar sıkıntı yaratabilir. Özellikle eşya depolama oranının azlığı can sıkıcı olabilir. Küçük banyolar için oluşturulmuş farklı fikirleri içeren galerimiz sizlere de ilham verebilir.

Klozet Üstü Depolama Alanları

kucuk-banyolar-icin-farkli-fikirler-1

Tuvaletiniz ve ya banyonuzun alanı gerçekten çok küçük ise klozetinizin üst bölgesini depolama alanına dönüştürebilirsiniz. Görselimizdeki gibi raflar işinize yarayabilir.

Depolama Alnınızı Oldukça Artırabilirsiniz

kucuk-banyolar-icin-farkli-fikirler-2

Görsel’deki fikir ile oldukça çok depolama alanını banyonuzda sağlayabilirsiniz. Klozet üstünde tasarlanan dolaplar ve kullanılan metalik raflar ile fazlaca depolama alanı sağlanmıştır.

Raflı Banyo Tasarımı

kucuk-banyolar-icin-farkli-fikirler-3

Duvarlarınız boş fakat yerdeki alanınız dolu ise en mantıklı çözüm duvara monte edilen raflar ile banyolarda alan artırımı yapmak olarak görünüyor.

Klozet Üstü Dolapları

kucuk-banyolar-icin-farkli-fikirler-4

Klozetinizin yanında da boş alan mevcut ise bu alanları da ince uzun dolaplar ile kullanışlı hale getirebilirsiniz. Üst tarafındaki dolaplar da dahil olunca oldukça fazla alanının sahibi
oluyorsunuz.

Hem Şık Hem Kullanışlı

kucuk-banyolar-icin-farkli-fikirler-5

Banyonuzda kullanabileceğiniz çok sık bir tasarım görselimizde yer almakta. Kullanım alanı da oldukça fonksiyon sahibi olan bu banyo tasarımı tercih edilebilir görünüyor.

Beyazın Şıklığı

kucuk-banyolar-icin-farkli-fikirler-6

Banyonuz küçük diye şık olamaz sanmayın, görselimizde yer alan beyaz banyo tasarımı küçük bir banyonun ne kadar şık tasarlanabileceğinin bir örneği. Eşyaların yerlerinin seçimi ile alandan akıllıca tasarruf edilirken beyaz renk tercihi banyonun şıklığına şıklık katmış.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir