Bizimle iletişime geçin

Banyo

Küçük Banyolar İçin Modern ve Yaratıcı Tasarım Fikirleri

blank

Söz konusu bir iç mekanı dekore etmek olduğunda başarılması gereken en zor şeylerden biri de kısıtlı bir alanda çalışmaktır. Söz konusu bir banyo olduğunda işiniz daha da zorlaşacaktır çünkü banyoda kullanışlılığı ve estetiği mükemmel bir şekilde yakalamanız gerekir! Günümüz modern insanları banyolarından beklentilerini yüksek tuttukları ve banyolarında spa özelliklerini, zarafeti ve alan kullanımını maksimuma çıkarmayı hedefledikleri için seçimler daha da önemli hale geliyor. Bütün bu özellikleri küçük banyonuzda toplayabilmek için ise modern ve kullanışlı fikirleri güzel bir şekilde düzenleyebilecek yeni nesil banyolara göz atabilirsiniz.

kucuk-banyolar-icin-modern-ve-yaratici-tasarim-fikirleri

Lavabolardan duvarlara sabitlenen ünitelere kadar birçok materyal ile kullanabileceğiniz alanı maksimuma çıkarmalısınız, bu son model banyolar ise küçük banyoları için farklı tasarımlar ve pratik çözüm isteyen ve rahatlatıcı, köpüklü bir banyo yapmak isteyen kimseler için harika. Bu küçük banyo tasarımlarının birçoğu üretime geçtikleri 2011 yılından beri oldukça popüler olan farklı lavabo stillerine sahip. Bütün bu stillerin birbiriyle birlikte sunulduğu bu koleksiyonda, Japon tasarımından ödünç alınan farklı birçok özellikle tanışacaksınız.

kucuk-banyolar-icin-modern-ve-yaratici-tasarim-fikirleri-1

kucuk-banyolar-icin-modern-ve-yaratici-tasarim-fikirleri-7

kucuk-banyolar-icin-modern-ve-yaratici-tasarim-fikirleri-6

kucuk-banyolar-icin-modern-ve-yaratici-tasarim-fikirleri-5

kucuk-banyolar-icin-modern-ve-yaratici-tasarim-fikirleri-4

kucuk-banyolar-icin-modern-ve-yaratici-tasarim-fikirleri-3

kucuk-banyolar-icin-modern-ve-yaratici-tasarim-fikirleri-2

Artceram’ın şuan satışta olan bütün ürünleri oldukça şık ve Meneghello Paolelli Associati tarafından tasarlanan geçmişi günümüze getiren banyolara sahip, her serinin kendine has bir çekiciliği var. Anlaşılabilir sanat değerlerine sahip dolgun bir görsel şölen yapmak, belirli çizgilere sahip olmak, nötr renklerle çalışmak ve kullanışlılığı ön plana çıkarmak bu küçük banyolarda esas alınan şeyler. Zamanı asla dolmayan siyahı seviyor olsanız da, favori renginiz beyaz olsa da ya da geçmişten günümüze gelmiş bir banyoya sahip olmak istiyorsanız da, burada sizin için bir şeyler var!

kucuk-banyolar-icin-modern-ve-yaratici-tasarim-fikirleri-8

kucuk-banyolar-icin-modern-ve-yaratici-tasarim-fikirleri-13

kucuk-banyolar-icin-modern-ve-yaratici-tasarim-fikirleri-12

kucuk-banyolar-icin-modern-ve-yaratici-tasarim-fikirleri-11

kucuk-banyolar-icin-modern-ve-yaratici-tasarim-fikirleri-10

kucuk-banyolar-icin-modern-ve-yaratici-tasarim-fikirleri-9

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir