Bizimle iletişime geçin

Banyo

Küçük Banyonuz İçin 55 Sıcak Fikir

blank

Yeni bir banyo tasarlıyor olsanız da, var olan banyonuzu yeniliyor olsanız da, banyonun tasarımı rahat ve samimi bir alan oluşturabilmek için oldukça önemlidir. Birçok yeni dairede banyonun boyutu yaklaşık iki katına çıkarılsa da, birçok eski evde banyolar oldukça küçüktür. Fakat küçük bir alan oranın stilini ve kullanışlılığını etkilemek zorunda değil. Bu yazıda, banyonuz için tasarım ve yenileme fikirlerinizde size ilham vereceğini düşündüğümüz 55+ farklı örneği bir araya getirdik.

Banyonuzdaki küçük alanları nasıl değerlendirebilirsiniz? Küçük banyolar, bulunan alanın olabildiğince kullanışlı ve stil sahibi bir şekilde kullanılabilmesi için yaratıcı fikirlere ihtiyaç duyarlar. İlk olarak akla gelecek olan tuvaletin, klozetin vs boyutunu küçültmek olabilir.

Eğer düzenleyeceğiniz banyo evinizdeki ikinci banyo ise, depo alanları üzerinde yoğunlaşmak isteyebilirsiniz. Eğer misafir banyosu ise daha az kullanılacaktır ve bunun için daha çok lüks bir hissiyat oluşturmak üzerinde yoğunlaşmak isteyebilirsiniz. Boyutları dengeleyin ve doğru ışıklandırmayı, duşu ve lavaboyu harika bir görüntü oluşturmak için bir araya getirin ve bu sayede banyonuzu sıcak ve samimi bir ortama dönüştürün.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir