Bizimle iletişime geçin

Mutfak

Küçük Bir Mutfak İçin Tasarım Önerileri

blank

Küçük mutfaklarda şık ve kullanışlı bir tasarım sağlamak mümkün. Galerimizde sizlere sunduğumuz mutfak tasarımı sizlere de ilham verebilir. Buyurun görsellerimize birlikte bakalım, ilham alalım.

Mutfak Köşesinden Bir Görünüm

kucuk-bir-mutfak-icin-tasarim-onerileri-1

Görselimizde sizlerle paylaştığımız mutfak köşesi küçük bir alanda bir köşeye oldukça fazla dolap sığdırabileceğiniz bir kanıtı olarak görünüyor. Köşeli seçimler ile fazlası ile depolama alanı kazanmak mümkün kılınmakta. Dolapların farklı boyutlarda ve şekillerde seçilmesi ile birlikte farklı eşya türlerini saklamak mümkün kılınmış. Rafların kullanımı da mutfak için oldukça kullanışlı bir nokta olmuş.

Mutfağın Bir Başka Şık Köşesi

kucuk-bir-mutfak-icin-tasarim-onerileri-2

Mutfaklarınız küçük diye üzülmeyin, bu tasarım gibi bir tasarım ile sizin de mutfağınız şıklık örneği oluşturabilir. Görselimizde yer alan mutfak köşesinde tercih edilen mobilyalar konforlu ve yer tasarruflu ve seçilen tablo ile şıklık mutfakta kendine güzel bir yer edinmiş. Tablo seçiminde dikkat edilen derinlik unsuru ile mutfak olduğundan daha da geniş gözükmekte.

Mutfaktan Farklı Bir Alan Görüntüsü

kucuk-bir-mutfak-icin-tasarim-onerileri-3

Mutfağın bu açıdan görüntüsü içinde yer almak isteyeceğimiz bir görüntü. Pastel renklerin uyumu, fazla yer kaplamayan fakat renk uyumu ve şekilleri konusunda oldukça başarılı olan mobilyaların seçimi ile mutfak oldukça tatlı bir yaşam alanına dönüşmüş. Perde seçimleri ise mutfak şıklığı bütünlemiş. Sizler de bu şekilde yapılan tasarımlar ile küçük mutfaklarınızı oldukça şık yaşam alanlarına dönüştürebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir