Bizimle iletişime geçin

Çocuk Odası

Küçük Prensesiniz ya da Prensiniz İçin 8 Harika Yatak

blank

kiz-cocuk-odalari

Karlar Ülkesi, Güzel ve Çirkin ya da Pamuk Prenses… bütün bu masallar çocukların hayallerini süsler ve kendilerine ait, masal dünyasından fırlamış bir yatağa hiçbiri karşı koyamaz. Bugünlerde piyasada o kadar farklı seçenekler mevcut ki seçmek oldukça zorlaşıyor ama biz özellikle çocuğunuz büyüdüğünde değiştirebileceğiniz yatakları seçtik (neden boşu boşuna başka bir yatağa para harcayasınız?) ve bu yataklar aynı zamanda büyük bir oyun alanına da sahip. Görmek için okumaya devam edin!

Eğlence Dolu Bir Kaydırak!

Eğer Prensiniz ya da Prensesiniz için büyülü bir yatağa sahipseniz, onu uykuya yollamak zor olmayacaktır. İsteğe göre ekleyebileceğiniz kaydırak saatler boyu eğlence sağlayacak ve kaldırılabilir çadır sayesinde çocuğunuz büyüdüğünde de harika bir uyku alanına sahip olabilecek.

kiz-cocuk-odalari-1

Bu eğlenceli kale yatağa sahip olduklarında, küçük çocuklarınız odayı paylaşmayı çok da dert etmeyecektir. Sert bir malzemeden yapılmış bu kaliteli yatağı uzun süre kullanabilir, çadır kısmını kaldırarak iki yatak olarak da kullanabilirsiniz.

cocuk-odalari-1

Oldukça yaratıcı bir marangoz bu “kendin yap” kale yatağı şanslı torunu için yapmış ve itiraf etmeliyiz ki biz oldukça kıskandık. Bu akıllı tasarım, ekstra alana ihtiyaç duyulduğunda kaldırılabilecek bir kaydırağa da sahip ve tavan da karanlıkta parlayan ay ve yıldızlara sahip bir gökyüzü şeklinde boyanmış.

cocuk-odalari-2

Merdivenleri mi Tercih Edersiniz?

Şansına küs Elsa! Bu Anatolian Bunk Bed kadar harika bir yatağa sahip olamayacaksın. Pembe ve beyaz bir palet ile el ile boyanmış olan bu parça, bir kitaplık kulesine sahip ve depo alanı olarak kullanabileceğiniz başka bir sekizgen kuleyle birlikte camları olan bir alana ayrıca ayarlanabilir raflara da sahip.

cocuk-odalari-3

Özel dans pisti olan bu balerin yatağı ile, küçük danscınızı sahneye çıkarın! Bu harika oyun alanının alt kısmında bir kitaplık da mevcut ve prensesiniz için daha da kişiselleştirilebilir bir alan oluşturuyor.

cocuk-odalari-4

Daire şeklinde merdivenlere sahip olan bu Braun Kale Yatak’ı gördüğünde, asil ve küçük yavrunuzun ağzının açık kalacağını hayal edebiliyor musunuz? Bütün bunlar çocuğunuz için bir oyun olabilir ama bu kullanışlı yatağın içerisinde bir gardırop da mevcut ve çift kişilik bir yatağı sığdırabilecek kadar da büyük bir alanı var.

cocuk-odalari-5

Akıllı Alan Sağlayıcılar

Duvardan aşağı inen bu Köprü Yatak’a sahip olduğunda, çocuğunuz için uyku vakti özel bir zaman haline gelecektir. Bu harika tasarım kule şeklindeki raflarla ve prenses temalı, dört farklı ışıklandırmaya sahip yapıyla tamamlanmış.

cocuk-odalari-6

Bir hikaye kitabından fırlamış gibi duran bu harika Hansel ve Gretel yatağı, hem uyku alanı hem de oyun alanı olarak çifte görev görüyor. Bu harika yatağın, dekorunuza uymasını daha da kolaylaştıracak, manuel olarak boyayabileceğiniz detayları da mevcut.

cocuk-odalari-7

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir