Bizimle iletişime geçin

Genel

Küçük Sevimli Balkon Tasarımları

blank

Küçük balkonların sevimli yaşam alanlarına dönüştüğü tasarımlar galerimizde sizleri bekliyor. Farklı küçük balkon görüntüleri sizlere de küçük alana sahip balkonlarınızı değiştirmek ya da düzenlemek için fikir verebilir.

Küçük Şık Balkon

kucuk-sevimli-balkon-tasarimlari-1

Küçük balkonlarda da şıklıktan vazgeçilmeyeceğinin bir örneği görselimizde yer almakta. Şık mobilya tercihleri ve renklerin uyumu ile küçük bir balkon şıklığını sizlerle paylaşmaktayız.

Ahşap Mobilyaların Şıklığı

kucuk-sevimli-balkon-tasarimlari-2

Küçük bir balkonun ahşap mobilya tercihi ile ne kadar şık olabileceğinin örneği resimde görülmekte. Farklı tasarımlara sahip ahşap mobilyalar ile küçük balkon şıklığı yakalamış.

Capcanlı Renkler

kucuk-sevimli-balkon-tasarimlari-3

Canlı renk seçimi ile oldukça renkli ve eğlenceli bir tasarım ortaya çıkartılmış. Enteresan mobilya ve aksesuar seçimleri keyifli bir alan oluşturulmasına son derece yardımcı olmuş.

Sadeliğin ve şıklığın balkonu

kucuk-sevimli-balkon-tasarimlari-4

Küçük bir balkonda uygulanabilecek fikirlerin en güzellerinden birini görselimizde görebiliyoruz. Sade ama bir o kadarda şık olmamış mı sizce de? Balkon, detayların kattığı canlılık ile huzur veren bir alana dönüştürülmüş.

Keyif Balkonu

kucuk-sevimli-balkon-tasarimlari-5

Tercih edilen rahat mobilyalar ve küçük uyumlu aksesuarlar ile oldukça keyifli bir balkon düzenlenmiş. Temiz havanın tadını konforlu bir şekilde çıkarmak için bu tip rahat mobilyalar
balkonlarda tercih edilebilir.

Ahşap Mobilyalar

kucuk-sevimli-balkon-tasarimlari-6

Tercih edilen ahşap mobilyalar ve pembe rengin uyumu ile şık ve kullanışlı bir balkon tasarımı gerçekleştirilmiş.

Sevimli Balkon

kucuk-sevimli-balkon-tasarimlari-7

Canlı renklerin bir arada kullanılması ile oldukça sevimli bir balkon düzenlenmiş. Mobilyaların taşıdığı detaylar ise şıklığın bir diğer unsuru.

Hem Sevimli Hem Rahat

kucuk-sevimli-balkon-tasarimlari-8

Eski kasaların kullanılması ile balkonda oluşturulan sehpalar balkonun havasını tamamlamış gibi duruyorlar. Divanın rahatlığı ve altındaki depolama alanı da oldukça kullanışlı.

Siyah Beyaz Uyumu

kucuk-sevimli-balkon-tasarimlari-9

Küçük alanların ne kadar şık olabileceğini gösteren, siyah beyaz uyumu ile düzenlenmiş balkon görselimizde sizlere sunuluyor.

Konfor

kucuk-sevimli-balkon-tasarimlari-10

Resimde sizlerin de gözüne çarpan ilk şey konfor mu oldu? Fazlası ile rahat görünen küçük ama sevimli bir balkon düzenlemesi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir