Bizimle iletişime geçin

Mobilya

Kullanışlı ve Şık Vestiyer Modelleri

blank

Antreler ve kapı girişleri için kullanılabilecek, fonksiyonel ve modern vestiyer modelleri çok daha düzenli bir alan yaratılması için mutlaka temin edilmelidir. Tasarımı ile daha farklı ve her tarz alana yakışabilecek vestiyer modelleri için bu örnekleri incelemek çok fayda sağlayacaktır. İster hazır olarak satın alın isterseniz de bu örnekler üzerinden kendi tasarladığınız bir vestiyeri yaptırmak için araştırmalar sağlayın. Mutlaka yeterli bir hacimde olmasına ve gereksiz detaylar içermemesine dikkat edin. Böylelikle ihtiyacınız olan şık ve kullanışlı bir vestiyere kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Ev ve iş yerlerinde kullanılması zorunlu olan vestiyer modellerinde artık klasik mobilyalar yerini, çok daha modern ve özgün ürünlere bırakmıştır.

blank

Modern bir ev dekorasyonu içerisinde, vestiyerin de bu tasarıma uyumlu olması önemli bir detaydır. Farklı tarzlarda birçok hazır vestiyer ürün de kolaylıkla mobilya firmaları içerisinden temin edilebilir. Kendine özel bir tasarım  oluşturmak isteyenler de, tasarımcılar ile anlaşarak farklı ürünler elde edebilirler. En basit malzemelerle yaratıcılığını kullananlar ise, kendi vestiyerlerini kendileri üretmektedirler. Herkes için fayda sağlayacak bu örnekler, birçok mekana uyum sağlayacak ve aynı zamanda da trend vestiyer modellerinin hangileri olduğunu da gösterecektir. Vestiyer ürünleri en çok işlevsel özellikleri ile ön planda olsa da, tasarımı ile dikkat çekici hale getirilmelidir.

Ayakkabılık İhtiyacı Çok Olanlara

blank

Kalabalık aileler için ayakkabılık alanı fazla olan bir vestiyer daha kullanışlı olacaktır. Sürgülü kapaklar ile kapanması sağlanabilir.

Tüm İşlevler Tek Bir Yüzeyde

blank

Dar bir antre için tercih edilebilecek bu vestiyer modelinde, askılık, ayakkabılık ve oturma elemanı bir arada düşünülmüş.

Duvar Yüzeyine Monte Edilebilir

blank

İşlev alanları duvara monte edilmiş, kullanışlı ve sade bir vestiyer modeli de gereken ihtiyacı karşılayacaktır.

Beyaz ve Ahşabın Birlikteliği

blank

Beyaz renk ile başlayan vestiyer, ahşap detaylar ile tamamlandığı zaman çok şık ve modern bir görünüm sağlayacaktır.

Beyaz Vestiyer Şıklığı

blank

Dar bir antreyi daha geni göstermek için vestiyer mobilyasını beyaz renkte tasarlamak en doğrusu olacaktır.

Klasik Ancak Yeterli Bir Vestiyer

blank

Klasik çizgilerden oluşturulmuş, sade bir vestiyer modeli ile işlevsel anlamda tam performans sağlamak mümkün olacaktır.

Aynalı Modeller de İlgi Çekiyor

blank

Hazırlanırken dahi kullanılabilecek bir vestiyer için ideal bir ayna büyüklüğünün dahil edilmesi de mutlaka ihmal edilmemelidir.

Küçük Bir Alanda Vestiyer Kullanımı

blank

Antre için yeterli alan yoksa da, bir duvar yüzeyine eklenecek raf ve ayna ile de kullanışlı bir vestiyer oluşturulabilir.

Büyük ve Kapsamlı Vestiyer Modelleri

blank

Büyük antreler ve kalabalık aileler için mutlaka sürgülü kapakları olan ve çekmeceleri dahi içerisinde yer alan kapsamlı vestiyerler kullanılmalıdır.

Oturma Elemanı İhtiyacı Olanlara

blank

Ayakkabısını giyerken oturma ihtiyacı yaşayanlar için yeterli yükseklik ve genişlikte bir oturma elemanı ile birlikte düşünülmüş, modern bir ahşap vestiyer örneği.

Farklı Parçaları Bir Araya Getirin

blank

Farklı renk ve malzemelerde olan panelleri bir araya getirerek kendi vestiyerinizi kolaylıkla tasarlayabilirsiniz.

Doğal Ahşap Görünümlü Vestiyer Modelleri

blank

Ahşap malzemesinin doğal görünümünden faydalanılarak tasarlanan vestiyer modelleri, antrelerde daha doğal ve sıcak bir atmosfer sağlar.

Doğal Görünümlü ve İşlevsel

blank

Malzemenin doğal etkisi ve yeterli alan bölümleri ile işlevselliğini de koruyan, oldukça şık bir vestiyer modeli.

Uzun Dolaplar Her Zaman Fayda Sağlar

blank

Antrede yeterli bir yüzey yoksa, tavana dek tasarlanabilecek uzun dolaplar her zaman fayda sağlayacaktır.

Boy Aynası İsteyenlere Özel

blank

Evde çıkmadan önce son kontrollerin sağlanabileceği şık bir boy aynası ile birlikte tasarlanmış, modern bir vestiyer modeli.

Renkli Evler İçin Canlı Bir Tasarım

blank

Hareketli ve dinamik formu ile renk içeren ev dekorasyonlarında şık duracak, kullanışlı bir vestiyer modeli.

Yazlık Evler İçin Kullanılabilecek Bir Örnek

blank

Ahşap seçimi ve mobilyanın tarzı ile, yazlık evlerde rahatlıkla kullanılabilecek oldukça modern bir vestiyer tasarımı.

Aynalı Olan Modeller İçin Bir Örnek Daha

blank

Klasik ve aynalı bir vestiyer yaptırmak isteyenler için, pratik bir kullanım sağlayacak vestiyer örneği.

Tek Bir Yüzey Yeter

blank

Ayna ve askılık ihtiyacı yaşayanlar için, duvar üzerine monte edilebilecek oldukça şık bir vestiyer modeli.

Retro Sevenlere Özel Bir Tasarım

blank

Eskiye dönük mobilyalardan hoşlananlar için, eskitme tarzının uygulandığı retro vestiyer modelleri de çok uygun olacaktır.

Farklı tarz dekorasyonlara uygulanabilecek şık ve kullanışlı vestiyer modelleri için verilen bu örnekler her mekana uyumlu şekilde kullanılabilir. Hem az maliyet içeren hem de kaliteli ürünler ile yapılabilecek bu tarz vestiyer örnekleri antrelerde rahat bir kullanım sağlayacaktır. Özellikle birçok işlevi bir arada sağlayan ve yüzeylerin kullanılması ile konumlandırılabilen fonksiyonel vestiyer modelleri ev ve ofisler için en iyisidir. Bu nedenle hem estetik hem de fonksiyonellik açısından fayda sağlayan vestiyer modelleri iyice araştırılmalı ve ondan sonra kullanımı için karar verilmelidir.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir