Kullanışlı ve Şık Vestiyer Modelleri - Ev Düzenleme Fikirleri
Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Kullanışlı ve Şık Vestiyer Modelleri

4.598 kez okundu

Antreler ve kapı girişleri için kullanılabilecek, fonksiyonel ve modern vestiyer modelleri çok daha düzenli bir alan yaratılması için mutlaka temin edilmelidir. Tasarımı ile daha farklı ve her tarz alana yakışabilecek vestiyer modelleri için bu örnekleri incelemek çok fayda sağlayacaktır. İster hazır olarak satın alın isterseniz de bu örnekler üzerinden kendi tasarladığınız bir vestiyeri yaptırmak için araştırmalar sağlayın. Mutlaka yeterli bir hacimde olmasına ve gereksiz detaylar içermemesine dikkat edin. Böylelikle ihtiyacınız olan şık ve kullanışlı bir vestiyere kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Ev ve iş yerlerinde kullanılması zorunlu olan vestiyer modellerinde artık klasik mobilyalar yerini, çok daha modern ve özgün ürünlere bırakmıştır.

Modern bir ev dekorasyonu içerisinde, vestiyerin de bu tasarıma uyumlu olması önemli bir detaydır. Farklı tarzlarda birçok hazır vestiyer ürün de kolaylıkla mobilya firmaları içerisinden temin edilebilir. Kendine özel bir tasarım  oluşturmak isteyenler de, tasarımcılar ile anlaşarak farklı ürünler elde edebilirler. En basit malzemelerle yaratıcılığını kullananlar ise, kendi vestiyerlerini kendileri üretmektedirler. Herkes için fayda sağlayacak bu örnekler, birçok mekana uyum sağlayacak ve aynı zamanda da trend vestiyer modellerinin hangileri olduğunu da gösterecektir. Vestiyer ürünleri en çok işlevsel özellikleri ile ön planda olsa da, tasarımı ile dikkat çekici hale getirilmelidir.

 1. 1

  Ayakkabılık İhtiyacı Çok Olanlara

  Satın al
  Kalabalık aileler için ayakkabılık alanı fazla olan bir vestiyer daha kullanışlı olacaktır. Sürgülü kapaklar ile kapanması sağlanabilir.
 2. 2

  Tüm İşlevler Tek Bir Yüzeyde

  Satın al
  Dar bir antre için tercih edilebilecek bu vestiyer modelinde, askılık, ayakkabılık ve oturma elemanı bir arada düşünülmüş.
 3. 3

  Duvar Yüzeyine Monte Edilebilir

  Satın al
  İşlev alanları duvara monte edilmiş, kullanışlı ve sade bir vestiyer modeli de gereken ihtiyacı karşılayacaktır.
 4. 4

  Beyaz Ve Ahşabın Birlikteliği

  Satın al
  Beyaz renk ile başlayan vestiyer, ahşap detaylar ile tamamlandığı zaman çok şık ve modern bir görünüm sağlayacaktır.
 5. 5

  Beyaz Vestiyer Şıklığı

  Satın al
  Dar bir antreyi daha geni göstermek için vestiyer mobilyasını beyaz renkte tasarlamak en doğrusu olacaktır.

Farklı tarz dekorasyonlara uygulanabilecek şık ve kullanışlı vestiyer modelleri için verilen bu örnekler her mekana uyumlu şekilde kullanılabilir. Hem az maliyet içeren hem de kaliteli ürünler ile yapılabilecek bu tarz vestiyer örnekleri antrelerde rahat bir kullanım sağlayacaktır. Özellikle birçok işlevi bir arada sağlayan ve yüzeylerin kullanılması ile konumlandırılabilen fonksiyonel vestiyer modelleri ev ve ofisler için en iyisidir. Bu nedenle hem estetik hem de fonksiyonellik açısından fayda sağlayan vestiyer modelleri iyice araştırılmalı ve ondan sonra kullanımı için karar verilmelidir.

geri1 of 4

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ilginizi çekecek konular
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.