Bizimle iletişime geçin

Kendin Yap

Kuş Kafesini Saksılara Dönüştürecek Fikirler

blank

Kendin yap projelerini sevenler için, evinizi daha ilginç ve fonksiyonel olarak nasıl düzenleyeceğinizi gösteren bazı önerilerimiz var sizlere. Hikâyemizde bazı saksı ve çiçeklerinizi ekebileceğiniz yerler var ama bunları hepsi yaratıcı bir şekilde değil. Biz size asıl burada nasıl kolaylıkla yeni bir saksı yapabileceğiniz göstereceğiz. Evinizde bulunan birçok eski eşyanın yeniden tasarlanmasıyla bunun mümkün olabileceğini söyleyebiliriz. Yani eski eşyalarınızı atmayın. Bununla sadece doğayı kirletmekten değil aynı zamanda da cebinizi koruyabilirsiniz.

Kap olarak eski pişirme tencerelerini, fincanları hatta garajınızda duran eski sıkıntı yapan tenekeleri bile kullanabilirsiniz. Onlara biraz renk ve şekil katarak bahçenize çok güzel bir hava katabilirsiniz. Küçük bitkileriniz için fincanları, eski şişeleri ve turşu kavanozlarını kullanabilirsiniz.

Fakat bugün size bu ilham verici tasarımları sunuyoruz. Eski bir kuş kafesini biraz değiştirerek nasıl saksı olarak kullanabileceğinizi göstereceğiz. Eğer buna benzer bir fikriniz yoksa hemen aşağıdaki resimlere bakarak kendinize uygun bir fikri hayata geçirebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir