Bizimle iletişime geçin

Blog

Laminat Parke Modelleri Arayanlara En Güzel Örnek Resimler

blank

Laminat parke farklı desen ve modellerde üretilen ve de iç mekan zemin döşeme de alternatif oluşturmakta ve etkin bir şekilde kullanılmaktadır. Laminat parke temel yapısında ise içerisinde çizilme ve zedelenmeye karşı koruma sağlayan alüminyum oksit parçaları bulunan bir selülozik bir film tabakasından oluşmaktadır. Laminat parke oluşturmada renk ve doku çeşitliliği olması sebebi ile de birçok alanda tercih edilmekte ve farklı model seçenekleri oluşturulmaktadır. Her bir parke deseni birbirinden farklı dekor çalışmalarında etkin bir şekilde kullanılmaktadır. Oldukça etkili bir şekilde kullanılan laminat parke modelleri ile oluşturulan mekanların hem etkili bir görsele sahip olması hem de kullanışlı oluşu ile avantaj sağlamaktadır.

Banyoda Doğal Ahşap Zemin

laminat parke modelleri

Banyo zemininde kullanılacak doğal ahşap görünümlü bir zemine sahip olması ile hem estetik bir görüntü oluşturmak hem de kullanışlı bir zemin oluşumunu sağlamaktadır.

Küçük Parçacıklı Zemin Döşemesi

blank

Küçük dikdörtgen parçalarla oluşturulmuş bir görünüme sahip olan laminat zemin döşemesi ile alışılmışın dışında olan şekillere sahip mekanlarda oldukça etkili bir şekilde desen çalışması yapılmasına olanak sağlıyor. Zeminin bir bütün olması ve şık bir görüntüye sahip olması çok daha kolay oluyor.

Ahşabın Verdiği Huzur

blank

Hem iç mekanda hem de yarı açık mekanlarda kullanıma uygun olan ve uygulandığı ortamda şık bir görüntü oluşturan bu zemin uygulaması laminat parke modelleri arasında yoğunlukla kullanılan bir model olarak yer alıyor.

Renk Uyumu ve Zemin Kaplama

blank

Farklı ve uyumlu iki renk tonunun bir arada kullanılması ile oluşturulan lineer laminat döşeme sayesinde, malzemenin kullanıldığı mekanda ahenk ve şık bir görüntüyü oluşturmak çok kolay oluyor.

Doğal Ahşap Zeminler

blank

Renk tonu ve ağacın doğal görünümünün simgesi budak ve damarlı yapısı ile oluşturulmuş hissini oluşturacak olan bu zemin kaplama en orijinal mekanların oluşumunda en çok tercih edilen zemin kaplama desenleri arasında yerini alıyor.

Zeminde Bütünlük Oluşturma

blank

Bir mekanın zemini hem şık hem de tek bir parça halinde kaplamak bu ürünle çok kolay olacaktır. Mekanda oluşturulacak bütünlük hissini kolayca yakalamak için kullanılacak bir zemin kaplama modeli olarak kullanıcıya sunuluyor.

Eskitme Ahşap Görünümü

blank

Bir mekana otantik ve doğal görünümlü bir atmosfer kazandırılmak istendiğinde etkili bir şekilde kullanılabilecek tek laminat kaplama modeli bu model olacaktır.

Koyu Kahve Ahşap Zemin

blank

Hem eski bir görüntü hem de koyu kahve renginin bir arada bulunduğu ve mekana kattığı estetik görüntü ile ahşap bütünlüğü oluşturacak bir zemin kaplama malzemesi bu modelde tasarlanmış.

İdeal Ahşap Formu

blank

İdeal olan ve hemen hemen her mekanda kullanıma uygun olan bir ahşap formunun oluşturulduğu laminat zemin döşeme malzemesi olarak en çok tercih edilen modeller arasında yerini alıyor.

Füme Renginin Asilliği

blank

Siyah beyaz dokunuşu ile eskitilmiş görüntüde olan ve doğallığın ve sadeliğin yaşandığı bir mekanda olmazsa olmaz zemin kaplaması olarak yerini almaya hazır.

Her Desene Uygun Zemin Kaplama Seçeneği

blank

Kahve tonlarında ve farklı desen uygulamalarında en etkili şekilde kullanılacak bir zemin kaplama malzemesi olarak uygulanacak bir model olması ile tük zevklere hitap ediyor.

Ahşabın En Güzel Renk Tonları

blank

En güzel renk tonu olması kişiden kişiye değişen bir özellik olsa dahi her mekana ve her renge uyum sağlayan renk olması nedeni ile tüm modeller arasında en çok kullanılan zemin kaplama rengi ve deseni olarak yerini alıyor.

Lineer Bir Zemin Oluşumu

blank

Kahve tonlarında lineer bir zemin oluşturarak oldukça şık mekanların oluşturulmasında oldukça etkili oluyor. Hem evlerde hem de ofis ortamlarında istenilen şıklığın oluşturulmasını sağlıyor.

Açık Kahve Ve Koyu Kahve İç İçe

blank

Her iki renk tonunun iç içe olduğu ve bütünlük hissi oluşturduğu bu döşeme oldukça şık ve bir o kadar da uyumlu mekan oluşumunu sağlıyor.

İnce Çizgileri İle Canlı Bir Görüntü

blank

İnce çizgiler oluşturan ve parlak bir zemin oluşturan laminat parke modeli sayesinde en şık mekanlar kolayca tasarlanabiliyor.

Kahvenin Tüm Tonları

blank

Kahvenin birden fazla tonunun bir arada olduğu kullanışlı zeminler her mekanda şıklığı sunabiliyor.

En Modern Mekanlarda Şık Bir Zemin

blank

Açık ve koyu rengin bir arada olduğu ve muhteşem bir uyum sağladığı bu zeminler en şık mekan tasarımlarında kullanılıyor olması ise her dönemde trend olma özelliğine de sahip oluyor.

Açık Renkli Ahşap Modeller

blank

Laminat parke ile döşenen mekanlar arasında oldukça zarif bir görüntü oluşturuyor olması ile ön plana çıkan bu model kullanıcısına konforlu bir yaşamın kapılarını açıyor.

Ahşap Konseptli Mekan Tasarımlarında Bir Numara

blank

Farklı alanlarda kullanılabilen bu zemin kaplama deseni özellikle de ahşap konsepti oluşturulmak istenen mekanlarda çok rahat bir şekilde kullanılıyor. Ortamın havasını değiştiren ve istenilen şık ve bütünlüğe sahip bir mekanın oluşmasında büyük katkı sağlıyor.

Açık Tonları İle Temiz Bir Zemin

blank

Yaşam alanlarında oldukça şık bir görüntü oluşturan açık renkli laminat parke çeşidi olarak hem kolay temizlenebilir mekan oluşumunu hem de farklı renk ve bu renklerin tonları ile sağladığı uyum sayesinde birçok alanda tercih ediliyor.

Yeşil ve Beyazın Birleştiği Ahşap Deseni

blank

Yeşil ahşap üzerine lake beyaz ile yapılan eskitme desenleri ile oluşturulan laminat parke desenleri mekana oldukça etkileyici bir görünüm kazandırıyor. Ahşap tonlarının ne denli şık görüntülere zemin oluşturduğunu da en güzel hali ile kanıtlıyor.

Orta Koyulukta Ahşap Desenleri

blank

Ahşabın doğal desenini içerisinde barındıran ve bütün bir zemin görüntüsü oluşturan bu döşeme malzemesi zeminlerde oluşturduğu orta koyulukta renk ile üzerine gelecek her renk tonunda mobilyaya kucak açıyor. Ayrıca kullanıcıya çeşitli seçenek imkanlarını bir arada sunuyor.

İşlenmemiş Ahşap Görünümü

blank

İşlenmemiş ahşap renginin hakim olduğu ve farklı desen çalışmalarının yapıldığı bu zemin kaplama malzemesi de doğal ahşap görünümüne farklı bir boyut kazandırıyor. Kullanıcıları için ferah mekanlar oluşturmada önemli rol oynuyor.

Modern Görünümlü Ahşap Desen

blank

Zemin kaplama da en şık modeller arasında yerini alan bir çalışma olarak oldukça modern ve şık tasarımların oluşturulacağı mekanların ilk adımını oluşturuyor. Ortamın istenilen atmosfere kolayca bürünmesinde de etkili olduğu biliniyor.

Modern Mekanların Vazgeçilmeyen Yapı Birimi

blank

En modern yapı çalışmalarında ve dekorasyon uygulamalarında bir çok birimde kullanılabilmesi, sağladığı renk uyumu ve duvarlar, merdivenler ve de diğer eşyalar ile bütünlük oluşturmada sağladığı kolaylık sayesinde en çok tercih edilen zemin döşeme desenlerinin başında geliyor.

Balık Sırtı Görünümlü Zemin Kaplama

blank

Koyu renkli bir görünüme sahip olan ve aralarında çok ince açık renklerin bulunduğu bu kaplama ile balıksırtı görüntü oluşturmak çok kolay oluyor. Etkin bir şekilde birçok alanda kullanım imkanı bulan bu model oldukça estetik bir görüntü oluşturuyor.

Tüm bu laminat parke çeşitleri kullanıcıya seçenek imkanı sunuyor. Ayrıca aşınma ve çizilme gibi durumlara karşı dayanıklı olması, kolay temizlenebilir olması ile de kullanıcıya hitap ediyor. Farklı mekanlarda ve farklı dekorasyon çalışmalarında kolaylıkla kullanılabilen bu parke çeşitleri zaman zaman da muhteşem bir dekor çalışmasının ana temasını oluşturabiliyor. Renk ve desen çeşitliliği sayesinde binlerce tasarım seçeneğinde rahatlıkla kullanılabiliyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir