Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Laminat Parke Modelleri Arayanlara En Güzel Örnek Resimler

03.03.2018
7.310
Laminat Parke Modelleri Arayanlara En Güzel Örnek Resimler

Laminat parke farklı desen ve modellerde üretilen ve de iç mekan zemin döşeme de alternatif oluşturmakta ve etkin bir şekilde kullanılmaktadır. Laminat parke temel yapısında ise içerisinde çizilme ve zedelenmeye karşı koruma sağlayan alüminyum oksit parçaları bulunan bir selülozik bir film tabakasından oluşmaktadır. Laminat parke oluşturmada renk ve doku çeşitliliği olması sebebi ile de birçok alanda tercih edilmekte ve farklı model seçenekleri oluşturulmaktadır. Her bir parke deseni birbirinden farklı dekor çalışmalarında etkin bir şekilde kullanılmaktadır. Oldukça etkili bir şekilde kullanılan laminat parke modelleri ile oluşturulan mekanların hem etkili bir görsele sahip olması hem de kullanışlı oluşu ile avantaj sağlamaktadır.

Banyoda Doğal Ahşap Zemin

laminat parke modelleri

Banyo zemininde kullanılacak doğal ahşap görünümlü bir zemine sahip olması ile hem estetik bir görüntü oluşturmak hem de kullanışlı bir zemin oluşumunu sağlamaktadır.

Küçük Parçacıklı Zemin Döşemesi

Küçük dikdörtgen parçalarla oluşturulmuş bir görünüme sahip olan laminat zemin döşemesi ile alışılmışın dışında olan şekillere sahip mekanlarda oldukça etkili bir şekilde desen çalışması yapılmasına olanak sağlıyor. Zeminin bir bütün olması ve şık bir görüntüye sahip olması çok daha kolay oluyor.

Ahşabın Verdiği Huzur

Hem iç mekanda hem de yarı açık mekanlarda kullanıma uygun olan ve uygulandığı ortamda şık bir görüntü oluşturan bu zemin uygulaması laminat parke modelleri arasında yoğunlukla kullanılan bir model olarak yer alıyor.

Renk Uyumu ve Zemin Kaplama

Farklı ve uyumlu iki renk tonunun bir arada kullanılması ile oluşturulan lineer laminat döşeme sayesinde, malzemenin kullanıldığı mekanda ahenk ve şık bir görüntüyü oluşturmak çok kolay oluyor.

Doğal Ahşap Zeminler

Renk tonu ve ağacın doğal görünümünün simgesi budak ve damarlı yapısı ile oluşturulmuş hissini oluşturacak olan bu zemin kaplama en orijinal mekanların oluşumunda en çok tercih edilen zemin kaplama desenleri arasında yerini alıyor.

geri1 of 6
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image