Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Manzaralı Banyolar Çok Hoşunuza Gidecek

31.10.2017
7.483
Manzaralı Banyolar Çok Hoşunuza Gidecek

Banyolarda geçirilen zamanlar her daim çok daha özel ve çok daha muazzam bir detaycılığı peşinde getirmektedir. Özellikle de manzaraya munazır banyolar ile şekil alabileceğiniz güzellikler sizler ile harika bir etkileşime dönüşebilir. Öyle ki evinizin genel yapısını da göz önüne alarak, manzara özel banyo tasarımları oluşturabilirsiniz. Dekoratif fikirler açısından en değerli oluşumlardan birisine dönüşen banyo tasarımları sayesinde, banyoda geçen özel vakitler ile manzaranın keyfini doyumsuz tonlarla çıkarabilirsiniz. Bu sebepten de biz de sizler ile paylaşacağımız görsellikler ile evinizdeki banyoların ne şekilde yön bulacağına dair bilgiler sunmak istiyoruz.

1.Şehrin uzağında dağ manzaralı banyolar

Küvetinizin dağa karşı ve şehrin uzak kısmında kaldığını düşünebiliyor musunuz? Ufukta kalan şehri arkanıza alarak özel bir tasarıma sahip olan banyonuz ile günün yorgunluğundan kurtulabilirsiniz.

2.Deniz dalgalarını küvetinizden dinleyebilirsiniz

Banyo tasarımlarında manzara söz konusu olduğunda deniz tabii ki de çok önemli etkileşimlerden birisine dönüşecektir. Bu etkileşim sayesinde de hem yaz hem de kış aylarında banyoda geçen zamanlar sizlere çok iyi gelecektir.

3.Denize tepeden bakacağınız eşsiz küvet manzaraları

Günün geride kalan kısmını eşsiz bir banyo manzarasına bakarak geçirme fikri çok özel olacak. Küvetinizi cam kenarında bir konuma yerleştirerek, güzel bir banyo tasarımı elde edebilirsiniz.

4.Orman’ın keyfini bir de banyodan çıkarın

Orman manzaralı bir banyo tasarımı ile ağaçları karşınıza alarak yeşil ile özel anların tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

geri1 of 6
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image