Bizimle iletişime geçin

Bayan Örgü Modelleri

Meraklıları İçin En Modern Boyunluk Örgü Modelleri

blank

Kış mevsiminin en özel aksesuarlarından birisi boyunluk modelleridir. El emeği ile örülen boyunluk örgü modelleri, farklı kaban ve montlar ile çok şık duracaktır. Örülmesi en kolay kışlık aksesuarlardan birisi olarak boyunluk ürünleri hem kadınlar hem de erkekler için ideal seçimdir. Hem sıcak tutması açısından hem de kış kombinlerini tamamlaması ile farklı birçok seçeneği bulundurmak gerekir. Örgüye henüz yeni başlayanlar için boyunluk yapımını öğrenmek çok kolay ve hızlı olacaktır. Kendisine ve sevdiklerine boyunluk örmek isteyenlere, bu örnekler ilham verebilir. Farklı modeller üretmekle de kendinizi geliştirebilir ve özgün boyunluk seçenekleri ile her gün farklı bir ürünü kullanabilirsiniz. Boyunluk örgüsünde uzunluğa bağlı olarak ne kadar büyük bir ürün elde edeceğiniz de size bağlı. İsterseniz daha kısa şekilde kullanmak üzere kolayca da boyunluk modelleri hazırlamak mümkün. Hem boynu kaplayan hem de kıyafet üzerinde şal olarak da kullanılabilen uzun boyunluk modelleri de çok tercih edilenler arasındadır. Dilediğiniz modelleri hazırlamak hiç zor olmayacaktır. Örgü ürünlerinde en kolay seçeneklerden birisi boyunluk yapmaktır.

1. Çizgisel Örgü ile Boyunluk Yapımı

blank

Klasik ama en şık modellerden birisi olarak kabul edilmektedir. Çizgisel örgü tekniği ile kolayca hazırlanabilir ve günlük giyim şıklığını hem erkekler hem de kadınlar için tamamlamaya yeter.

2. Düğmeler ile Boyunlukları Süsleme

blank

Farklı modellerle hazırlanan boyunluk modellerini düğme ve buna benzer detaylar ile süsleyerek, kullanımınıza uygun şekilde hareketlendirebilirsiniz. Düğmeler ile birlikte taşlı ve boncuklu süslemeler de çok tercih edilmektedir.

3. İki Renkli Boyunluk Yapımı

blank

Tek renk ve desenli boyunluk modellerinin yanında iki rengin seçilerek hazırlanması ile yapılan boyunluklar da çok şık durmaktadır. Klasik ve tek renk olarak oluşturulan kombinlere de hareketlilik katacaktır.

4. Klasik Modelleri İhmal Etmeyin

blank

Şık ve modern kışlık kombinleri tamamlamak için genellikle bu örnekteki gibi klasik modeller tercih edilmektedir. Örgü tekniği açısından da en kolayları arasında yer alır.

Farklı boyunluk modellerini siz de keşfedin ve örgü tekniklerini öğrenerek kendi boyunluk ürünlerinizi kolayca hazırlayın. Hem sevdiklerinize hem de kendinize hediye ederek kış kombinlerinizi dilediğiniz gibi tamamlayabilirsiniz. Boyunluk yapımına uygun örgü ipleri kolayca temin edebilirsiniz. İstediğiniz aksesuarlar ile boyunluk modellerini süslemeyi de ihmal etmeyin. Boyunluk örgü modelleri, her kişinin dolabında mutlaka olması gereken parçalardan birisidir. Siz de kendi zevkinize göre boyunluk modellerini seçebilir ve örgü teknikleri ile kolayca hazırlayabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir