Bizimle iletişime geçin

Blog

Meyve ve Sebzelerinizi Depolamak İçin Oldukça Kullanışlı Fikirler

blank

Merhaba arkadaşlar! Eğer küçük bir mutfağınız varsa bilirsiniz, bu zaman zaman bu küçük alanda meyve ve sebzelerinizi koyacak bir alan aramak anlamına gelebilir. Bazen bize tek gereken akıllı çözümlerdir, bu da burada bulabileceğiniz bir şey! Bu makalede meyve ve sebzelerinizi depolamak için oldukça kullanışlı olacak birkaç fikir bulacaksınız. Meyve ve sebzeler oldukça sağlıklı ve aynı zamanda çok da lezzetlidir ve eğer sağlıklı bir yaşam istiyorsak bunları her zaman bol bol bulundurmalıyız.

Meyve ve sebzeler mutfakda dağınıklık oluşturabilir ve eğer düzenli kalmak istiyorsak bu dağınıklığı ortadan kaldırmak için birkaç fikre ihtiyacımız olabilir. Mutfak evin düzenli ve temiz tutması en zor kısmıdır çünkü burada birçok küçük araç gereç bulunur. Biz de burada size meyve ve sebzelerinizi düzenli tutmanız için yardımcı olacağız. Eminim ki buradaki bütün fikirler sizi büyüleyecek!

Dolaplar ve çekmeceler sahip olduğumuz diğer eşyalar için ancak yeterli olur ve ayrıca meyve ve sebzeleri el altında bir yerde depolamak da oldukça akıllıca olacaktır bu sayede bunları yemeyi kolayca hatırlayabiliriz. Aşağıdaki fikir de sahip olduğunuz meyve ve sebzeleri aklınızda tutmak için harika bir fikir!

meyve-sebzelerinizi-depolama-1

meyve-sebzelerinizi-depolama-14

meyve-sebzelerinizi-depolama-13

meyve-sebzelerinizi-depolama-12

meyve-sebzelerinizi-depolama-11

meyve-sebzelerinizi-depolama-10

meyve-sebzelerinizi-depolama-9

meyve-sebzelerinizi-depolama-8

meyve-sebzelerinizi-depolama-7

meyve-sebzelerinizi-depolama-6

meyve-sebzelerinizi-depolama-5

meyve-sebzelerinizi-depolama-4

meyve-sebzelerinizi-depolama-3

meyve-sebzelerinizi-depolama-2

Mutfağınızda duvara asabileceğiniz bu tel sepetlere resmen aşığım. Mutfağınızın ölçülerine göre size uygun olan boyutta sepetler tercih edebilirsiniz. Bu depolama fikri sayesinde meyve ve sebzeleriniz her an el altında olacak ve eksik bir şeyler olduğunda alışveriş yapmayı da unutmayacaksınız.

Kendin yap projeleri evde birçok amaçla kullanılabileceği gibi mutfakta meyve ve sebzelerinizi depolamak için de oldukça kullanışlı olabilir. Üzerine küçük bir karatahta ekleyerek etiketler bile hazırlayabilirsiniz!

Eğer meyve ve sebzelerin gözünüzün önünde olmasını istemiyorsanız aşağıdaki tasarım gibi bir şey tercih edebilirsiniz, bu çekmece sayesinde gömme tahta sepetler sayesinde meyve ve sebzelerinizi kolayca depolayabilirsiniz.

Hatta bu sepetlerden birkaçını dolaplarınızın altına asabilirsiniz. Bu sayede meyve ve sebzeleriniz hem tezgah kısmında çok yer kaplamaz hem de her zaman el altında olur. Yatay olarak yer alan bu fikir küçük mutfaklar için gerçekten baş döndürücü!

Buradaki fikirler hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizin mutfağınıza en uygun fikri seçebildiniz mi? Hangisinin sizin favoriniz olduğunu yorumlar kısmından bize bildirmeyi unutmayın! Okuduğunuz için teşekkür ederiz!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir