Bizimle iletişime geçin

Daireler

Minik Bir Stüdyo Daire İçin Dekorasyon Önerileri

blank

30 metrekarelik stüdyo bir daire sizce yaşamak için yeterli alana sahip olabilir mi? Olamayacağını düşünüyorsanız size aksini ispatlayacağımızı iddia ediyoruz. Bu kadar küçük bir dairenin içine oturma odası, mutfak, yatak odası ve banyoyu sığdırmak mümkün. Küp şeklindeki stüdyo daire hem bütünlük duygusu yaratılarak hem de sıcak bir atmosfer yaratılarak döşenebilir. Nasıl mı? Öğrenmek istiyorsanız bir an önce görsellerimizi incelemeye başlamalısınız.

1-Daireye Genel Bakış

minik-bir-studyo-daire-icin-dekorasyon-onerileri-1

Stüdyo dairede görsel alanın genişletilebilmesi için mobilyalar özenle seçilmiş. Daha ferah bir mekan oluşması içinse duvar ve zeminde beyaz renk tercih edilmiş. Oturma odası, mutfak ve yatak odasının neredeyse iç içe olduğu bu dairede rahatlıkla iki kişi yaşayabilir.

2-Oturma Odası

minik-bir-studyo-daire-icin-dekorasyon-onerileri-2

Oturma odasında fazla geniş ve yüksek olmayan koltuklar, dikdörtgen bir masa, küçük bir sehpa ve beyaz bir televizyon dolabı kullanılmış. Duvara monte edilen televizyon ve raflar duvarların da değerlendirilmesini sağlamış.

Yazımızın başında iddia ettiğimiz gibi sizi 30 metrekarelik bir evin yaşamak için yeterli alana sahip olabileceği konusunda ikna etmiş olduğumuzu ümit ediyoruz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir