Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Modern Alanlar için Minimalist Mobilyalar

01.02.2015
1.991
Modern Alanlar için Minimalist Mobilyalar

Modern Alanlar için Minimalist Mobilyalar

Biliyoruz ki birçoğunuzun minimalist tasarımlarımız için muazzam alanları var. Bugün ki yazımızda size iki yeni mobilya tasarımını tanıtmak istiyoruz. İspanyol tasarımcı firmalardan Masquespacio, döşeme şirketi Missana için yaptığı tasarımlarından birini tanıttı. Patlama yaşayan tasarımları The Twenties koleksiyonundan sonra, bu yeni tasarımların oldukça çağdaş ve öncü olmasını hedeflediklerini söylediler. Bu koleksiyonun ilk tasarımı Oslo Sandalye, bu minimalist tasarım Akdeniz’in ferahlığı ve İskandinav fonksiyonelliğini birleştiriyor.

Modern Alanlar için Minimalist Mobilyalar

Oslo sandalyesine arkadaşlık eden bir diğer tasarım da Valentino Benç, beş farklı renkte yastığı ile koleksiyona hareketli bir hava getiren bir mobilya. İnce tahta bacaklarının eklediği zarafetle, bu projeyi birçok modern ihtiyacı karşılayabilecek seviyeye çıkarıyor. Bu iki materyal de basit göründükleri kadar sağlam yapılara sahipler ve büyük ustalık gerektiren işler. Bu minimalist mobilya tasarımları hakkındaki fikrinizi merak ediyor. Bu tasarımlara evinizin güzel bir köşesinde sahip olmak ister miydiniz?

Modern Alanlar için Minimalist Mobilyalar Modern Alanlar için Minimalist Mobilyalar Modern Alanlar için Minimalist Mobilyalar Modern Alanlar için Minimalist Mobilyalar Modern Alanlar için Minimalist Mobilyalar Modern Alanlar için Minimalist Mobilyalar

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image