Bizimle iletişime geçin

Banyo

Modern Banyo Dekorasyon Örnekleri

Dekorasyon sizin için önem taşıyan bir konuysa özellikle de banyo dekorasyonuna önem veriyorsanız bu yazımız tam size göre. İster yeni ev yaptırıyor, isterseniz de banyonuzu yeniden dekore etmeye çalışıyor olun öncelikle yaşam tarzınızı ve nelerden hoşlandığınızı düşünmeli ve seçimlerinizi buna göre yapmalısınız. Tabii ki banyonuzun sahip olduğu fiziki koşullar da yapacağınız dekorasyon için çok önemli. Günün stresini üzerinizden atabileceğiniz bir alan olan banyonuzun tasarımı için esin alabileceğiniz fikirlere ihtiyacınız varsa görsellerimizden faydalanabilirsiniz.

1-Yeşiller İçinde Bir Banyo

modern-banyo-dekorasyon-ornekleri-1

Eğer yeşil favori renginizse bu banyo tasarımına bayılacaksınız. Küvetin yanına asacağınız böyle bir tablo ile kendinizi banyo yaparken doğa ile iç içe hissedebilirsiniz.

2-Muhteşem Orkideler

modern-banyo-dekorasyon-ornekleri-2

Kim böyle bir banyoya sahip olmak istemez ki? Jakuzi ile uyumlu renklerde bir dekorasyon ve orkide desenli fayanslar. Bu banyodan hiç çıkmak istemeyeceksiniz.

Birbirinden güzel banyo dekorasyonları arasında mutlaka sizin de ilginizi çekenler olmuştur. Eğer banyonuzun alanı ve bütçeniz elveriyorsa hayalinizdeki banyoya kavuşmak için daha fazla oyalanmayın.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir