Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Modern ve Çarpıcı Oturma Odaları

18.08.2016
4.879
Modern ve Çarpıcı Oturma Odaları

Gösterim ve davetkâr arasında çarpıcı etki, modern oturma odalarını birer sanat eseri haline çevirir. Oturma odasındaki bu yaratıcı yenilik oturma odanıza hoş bir görüntü sağlayarak tüm evin bir ahenk içinde olmasını sağlar. Tüm bu modern ve çarpıcı oturma odası fikirleri‘ni herhangi bir çaba göstermeden çok rahat yapabilirsiniz.

modern-carpici-oturma-odalari modern-carpici-oturma-odalari-1 modern-carpici-oturma-odalari-2 modern-carpici-oturma-odalari-3 modern-carpici-oturma-odalari-4 modern-carpici-oturma-odalari-5 modern-carpici-oturma-odalari-6 modern-carpici-oturma-odalari-7 modern-carpici-oturma-odalari-8 modern-carpici-oturma-odalari-9 modern-carpici-oturma-odalari-10 modern-carpici-oturma-odalari-11 modern-carpici-oturma-odalari-12 modern-carpici-oturma-odalari-13

İş modern oturma odalarına gelirken birkaç değişiklik odaların çok farklı bir yapıya bürünmesini sağlayabilir. Başlangıç olarak az daha iyi olmakla beraber, size o odalarda daha rahat hareket etme kabiliyeti sağlayacaktır. Odalarınıza daha yeni eşyalar alacağınıza sadece dekoru ile biraz oynayarak daha güzel bir hava yakalayabilirsiniz.

Aynı kural odalar içerinde kullandığınız renk seçimi ve ya küçük eşyalar içinde geçerlidir. Transparan eşyalar ve ya aynalar oturma odanızı daha ferah bir yapı sağlar. Aynı zamanda duvar resimlerini ve ya tablolarınızı da eklemeyi unutmayın.

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image