Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Modern Çizgilere Sahip Karo Seramik Çeşitleri

06.02.2018
885
Modern Çizgilere Sahip Karo Seramik Çeşitleri

Dekorasyon trendlerine yön veren özgün VitrA tasarımları, yaşam alanlarınızı modern çizgilerle buluşturuyor. Geniş ürün yelpazesine sahip VitrA karo seramik ürünleri, evinize zevklerinizi yansıtma fırsatı sunduğu gibi kullanım kolaylığı ve konfor da sağlıyor.

Doğal Dokulardan İlham Alan Karo Seramik Çeşitleri

Karo Seramik

VitrA, ilham kaynağı olarak yaşamın sadeliğini ve canlılığını seçiyor. Tüm tasarımlarında insana, doğaya ve kültürlere yer veriyor. Doğada yer alan dokuları seramiğin; uzun ömürlülüğü, hijyeni, aşınmaya karşı dayanıklılığı ve kullanım konforuyla bir araya getiriyor. Doğallığın özünde yatan zarafeti yaşam alanlarına taşımayı başarıyor. Duvar ve zemin kaplaması olarak tercih edilen karo çeşitleri, sadece mutfak ve banyoda değil tüm yaşam alanlarında kullanılabiliyor. Sadeliğin ön planda olduğu karo seramik serileri, kullanıldığı ortamlara minimalist ve modern bir hava kazandırıyor. Zengin yüzey dokusuna sahip seriler ise lüksü ve canlılığı yansıtıyor.

Mermer Dokusundan Gelen Asalet

VitrA, dünyanın en ünlü mermerlerinden ilham alarak hazırladığı seramik serileriyle yaşam alanlarınıza asalet ve zenginlik taşıyor. İtalya’nın meşhur Calacatta mermerinden esinlenerek hazırlanan Calacatta serisi, mat beyaz fon üstüne gri desenleri sayesinde sade bir şıklık sunuyor. Doğal renk geçişlerinin kusursuz bir şekilde yansıtıldığı seri, kullanıldığı ortamları ferah bir atmosfere kavuşturuyor. Soğuk yüzey dokusunu ve minimal desenleri bir araya getiren Versus serisinde ise Silver Fantasy mermerinden esinleniyor. Antrasit, beyaz ve gri renk tonlarında çeşitlendirilen seri, doğala en yakın tonlarda geçişleri sayesinde modern bir görünüme kavuşuyor. floral desenler ve sıcak renklerle harmanlanan Inside serisi, İspanyol Emrador mermerinin şatafatı ve zenginliğini yaşam alanlarınıza taşıma fırsatı tanıyor. Asil bir görünüme sahip olan seri; kum beji, vizon ve grinin en güzel tonlarını dekorasyonunuza taşıyor.

Taş, Ahşap ve Tuğla Yüzeylerin Doğallığı

VitrA seramik modelleri, doğal taşların fosil yapılı yüzey dokusu ve yansımalarını da barındırıyor. Doğanın yalın birer yorumu olan seriler, kullanıldıkları ortamlarda çarpıcı bir etki yakalamayı başarıyor. Tasarım dünyasının gözde trendlerinden Blue Stone taşı, Urban Blue serisinde modern yorumuna kavuşuyor. Doğal yüzey dokusuna sadık kalınan seri, gri ve antrasit yorumları sayesinde sakin bir etki bırakıyor. Antrasit, gri ve benzeri doğal taş renkleri kullanılarak hazırlanan Slate Mix serisi, Ardesia taşından gelen yalın zarafeti taşıyor. Zengin yüzey desenleri ile öne çıkan seri, çok renkli yorumu ile benzersiz renk geçişleri sunuyor. Doğallık kadar sıcaklığa da dekorasyonunda yer vermek isteyenlerse tuğla yüzeyinin benzersiz sıcaklığından esinlenen Bricx serisine bir şans veriyor. Taba, gri, bej ve beyaz renklerine yer verilen seri, mat yüzeyi sayesinde kullanıldığı ortama modern ve samimi bir atmosfer kazandırıyor. Aspen ağacının saf yüzey yansımalarını barındıran Aspenwood serisi ise doğal ahşap dokusunun zenginliğini sunuyor. Wenge, kızıl ve vizon gibi sıcak renklere yer verilen seri, içinizi ısıtacak detaylar barındırıyor.

Beton Dokusunun En Sıcak Yorumu

Betonun soğuk yüzey dokusunu yeniden yorumlayan VitrA, yaşam alanlarının sıcak ve modern bir görünüme kavuşmasını sağlıyor. Porselenin sakin yüzey dokusunu anımsatan Newcon serisi, kullanılan krem, koyu gri, antrasit ve beyaz gibi doğal renk tonları ile sıcak bir havaya kavuşuyor. Ash and Burn serisi ise betonun zamansız güzelliği ile doğanın sıcak renk tonlarını bir araya getiriyor. Acı kahve ve kemik renklerinin en güzel yorumlarına yer verilen seri, altıgenden küçük kare ebat karo kesimlerine kadar farklı alternatiflerle hayal gücünüzün sınırlarını aşmanızı sağlıyor. Betonun sakin yüzey yapısının kilin doğal güzelliğiyle canlandıran Clay-Cement serisi, modern görünümü ile dikkat çekiyor. Taupe, toprak, fildişi, gri ve koyu gri alternatifleri bulunan modeller, ahenkli doğal desenleri sayesinde kullanıldığı ortamı ısıtıyor.

Dekorasyonunuzda modern ve özgün detayları kullanmayı seviyorsanız size en yakın VitrA mağazasına uğrayabilirsiniz. Zevkinizi yansıtacak seramik karo ürünlerinden dilediğinizi seçebilir, yaşam alanlarınızı zamansız bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image