Bizimle iletişime geçin

Blog

Modern Görünümüyle 19 Farklı Ferforje Masa Sandalye Modelleri

13) Beyaz Bir Saflık

İnce parçaların kullanımından oluşan ferforje masa sandalye modelleri özellikle bahçe ve mutfakta oldukça güzel bir görüntü oluşturmakla kalmayıp ayrıca küçük ve az yer kaplayan yapısıyla ev sahiplerine büyük kolaylık sağlamaktadır. Farklı renk seçenekleriyle ev hanımlarının gönüllerini fetheden ferforje masa sandalye modelleri günümüzde çok fazla tercih edilir hale geldi. Gerek evin içinde gerekse bahçede oluşturduğu hoş hava sayesinde modern ve şık bir görünüm elde etmek artık çok kolay. Ayrıca demir olmasından ötürü de sağlam bir yapıya sahip olan bu modeller her yerde bulunabilir niteliktedir. İşte evin içerisinde kolayca modern ve şık bir hava yaratacak 19 farklı ferforje masa sandalye modeli:

1) İnce Desenler

blank

Sandalyenin bacaklarındaki dalgalanmalar ve üst kısımdaki ince desen detaylarıyla ön plana çıkan bu model renk seçimiyle de harika bir görüntüye ulaşmış. Masanın cam olması da takımın tamamını orijinal bir havaya büründürmüş.

2) Bitişik Bir Model

blank

Bitişik olması sebebiyle hem pratik hem de kullanışlı olan bu ferforje masa sandalye modeli taşınabilirlik açısından da insana büyük kolaylık sağlayacaktır. Sandalyelerdeki çiçek desenleri ve masanın üzerindeki ahşap detay oldukça modern bir görüntü yaratmış.

3) Geniş ve Rahat

blank

Kırmızı rengiyle tüm dikkatleri üzerinde toplayan bu model geniş sandalyeleriyle oldukça kullanışlı duruyor. Özellikle öğle vakti tüketilen çay, kahve veya atıştırmalık tarzı ara öğünler için uygun bir modeldir.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir