Ev Düzenleme

Modern Hayat ve Şıklık İçin Duvar Fayansı Tasarımları

6.419
Modern Hayat ve Şıklık İçin Duvar Fayansı Tasarımları

Fayanslar modern iç dekorasyon için kullanılan oldukça özel bir materyaldir. Modern mutfak ve banyo fayansları oldukça popüler, kullanışlı, kolay ve güzeldir. Yer ve duvar fayans tasarımları iç tasarımlara şıklık, stil ve zarafet getirir. Seramik fayanslar banyolarda, hollerde, salonlarda ve mutfakta harika bir seçimdir. Zarif beyaz fayanslar ya da renkli duvar fayans tasarımları iç mekan dekorasyonuna parlaklık ve çekicilik katar.

Fayanslar iç mekan dekorasyonları ve tasarımları için harikadır. Lüks camdan duvar fayansları, geleneksel seramik fayans tasarımları, etkileyici mozaik fayanslar ya da sıradışı ve yenilikçi metal fayanslar iç mekanınızı renk, şekil ve özel dokularda dekore ederken oldukça rahat, kullanışlı ve güzel görüntülere sahip olmanıza yardımcı olur. Mutfak ve banyo yenileme projelerinde kullanılan dekoratif duvar fayansları eviniziniç mekanını görsel olarak daha büyük ve daha parlak alanlara çevirir. Geleneksel ya da modern duvar fayansı tasarımları iç mekanınıza harika renkler, farklı dokular ve doğal materyaller getirir.

Zarif seramik fayanslar çamaşır odanızı, evinizin girişini, mutfağınızı, salonunuzu ya da banyonuzu modern bir alana dönüştürmekte oldukça kullanışlı ve popülerdir. Yer fayansları kullanışlı ve tatmin edicidir. Bazı insanlar banyolarındaki ya da bodrum katlarındaki seramik fayansla kaplı alanlarına spor ekipmanları yerleştirerek, egzersiz yaparken TV izlemeyi tercih ediyor. Yer ve duvar fayansları iç mekanları dekore etmekte kullanılan oldukça sağlıklı ve doğal bir seçim olduğu gibi temizlemek de oldukça kolay.

Modern İç Mekanlar İçin Şık Fayans Tasarımları

banyo-fayans-dekorasyon-fikirleri

Birçok iç mekan tasarımcısı fayans tasarımlarında yalnızca kullanışlı ve çevre dostu olunması üzerinde durmuyor, ayrıca sıradışı ve etkileyici modern fayanslar tercih ederek iç mekanın ilginç, kişisel, tatmin edici ve eğlenceli bir alana dönüştürülmesi üzerinde de çalışıyor. Doğadan esinlenen dekorasyon temaları ve doğal renkler iç mekanlar için kullanılan fayans tasarımlarında oldukça güzel görünüyor.

Özelleştirilmiş Banyo Duvarları İçin Cam Mozaik Fayanslar

İspanyol mimar Ricardo Rodriguez Glassdekor üzerinde çalışıyor ve bu sayede fayans tasarımlarıyla harika ve ideal iç mekan tasarımları oluşturuyor. Bu tasarım kolleksiyonu optik illüzyon oluşturan sıradışı cam mozaik banyo duvarı fayanslarını da barındırıyor. Bu yeni dekorasyon fikri ise banyonuzu ya da mutfağınızı taze, değişik ve etkileyici olan kocaman bir resimle süslemek.

banyo-fayans-dekorasyon-fikirleri-1

Mutfak ve banyo için bu tasarımlar, bu harika ve modern fayanslar sayesinde her şey mümkün ve bu fayanslarla iç mekanınızı oldukça özel ve kişisel bir yaşam alanına dönüştürebilirsiniz. Bu cam mozaik fayanslar oldukça sağlam ve dayanıklı, ayrıca optik illüzyonlar oluşturabilecek üç boyutlu yapıya sahipler. Cam mozaik fayans kolleksiyonu kişisel ve özel bir alana sahip olmak isteyen kişiler için harika.

banyo-fayans-dekorasyon-fikirleri-2

Bu renkli cam fayanslar oldukça özel ve şık banyolar vaat ediyor ve her bir müşterinin kendine özel bir iç mekanı olması için tasarlanıyor. Cam mozaik fayanslar doğadan va muazzam görüntülerden esinlenilmiş, güzel fotoğraflardan ve ünlü şehirlerden ilham alınmış görüntülerle banyonuzu ya da mutfağınızı çevre dostu bir şekilde dekore etmenize yardımcı oluyor.

banyo-fayans-dekorasyon-fikirleri-3

Dekoratif duvar fayanslar iç mekanınızda oldukça etkileyici bir etki oluşturuyor. Banyonuz için uygun olan temayı bulabilir ve kendi mekanınız için mozaik fayanslar sipariş edebilirsiniz. Şirket aynı zamanda oldukça yaratıcı, dayanıklı ve özel bir şekilde banyo ve mutfak için fayanslar üretiyor. Duvar fayansları parlak, lüks ve pratik banyo ya da mutfağınız için harika birer materyal. Özel yapım olan duvar fayansları harika bir optik illüzyon sunuyor ve odanızdaki objelerin etkisini artırarak mekana ayrı bir hava katıyor.

banyo-fayans-dekorasyon-fikirleri-4 banyo-fayans-dekorasyon-fikirleri-5

LED Işıklarla Modern Duvar Fayansları

Geleneksel seramik fayanslardan sıkılanlar için, Led Emotionalize Your Light, banyonuz için gömme LED ışıklara sahip olan fayans tasarımları oluşturdu. Karanlıkta parlayan ve enerji tasarrufu sağlayan bu ışıklandırmaya sahip özel ve çevre dostu duvar fayansları size ekonomik, şaşırtıcı ve ilginç bir banyo dekorasyonu sunabilir.

banyo-fayans-dekorasyon-fikirleri-6

LED ışıklandırmaya sahip modern duvar fayansları çevre dostu iç mekan dekorasyonları için harika bir seçenek. Parlayan tasarım fikri banyo ya da mutfak fayanslarına uygulanıyor, ve bu sayede evinizde yepyeni duygulara yer açmış oluyorsunuz.

Bu duvar fayansları banyo için tasarlanmış ve içerisindeki LED ampül hemen hemen hiç patlamıyor ve oldukça az enerji tüketerek duvar tasarımınızın çekici ve ilginç olmasını sağlıyor.

Modern Duvar Fayans Tasarımları, Şekiller ve Renkler

Holler ve salonlar, mutfaklar ve banyolar duvar ve zemin konusunda fayansın tercih edildiği popüler alanlar. Çünkü fayanslar kullanışlı, görünüşü güzel ve temizlemesi oldukça kolay. Banyo ve mutfağınızda nemlenmeye karşı dayanıklılar ve duşakabinleri ve küvetleri dekore etmek için de oldukça kullanışlılar. Modern seramik duvar fayansları güzel ve zamanı geçmeyecek şekilde zarifler. Doğru seçilmiş fayans tasarımları, dokuları, şekilleri ve renkleri odanızın boyutunu değiştirmenize yardımcı olabilir ve küçük odaları görsel olarak genişletmenize yardımcı olabilir.

Büyük desenlere ya da çok fazla küçük desene ait koyu renkli fayans tasarımları odanın küçük görünmesine sebep olur. Açık renkli, yansıma özelliğine sahip ve parlayan fayans tasarımlarıyla yansıma etkisine sahip olduğundan odaya daha fazla ışık girmesine ve alanın görsel olarak büyümesine yardımcı olur. Dikdörtgen biçimli fayanslar, odanın boyutunun dengelenmesine yardımcı olur. Italyan tasarımı dikdörtgen fayanslar, geleneksel kare seramik fayanslardan daha ilginçlerdir, görsel olarak odayı genişletirler ve daha havadar bir ortam oluşturulmasına yardımcı olurlar. Kendi banyonuz, koridorunuz, çamaşır odanız ya da mutfağınız için fayans seçimi yaparken unutmayın ki parlak ve düz yüzeyli, açık renkli fayanslar odanın geniş görünmesine yardımcı olacaktır.

Eğer modern fayans tasarımlarıyla eğlenceli bir iç mekana sahip olmak istiyorsanız parlak turuncu, mor, pembe, mavi ve yeşil renkleri tercih edin ve çizgilerle dinamik ve şık bir dekorasyon hazırlayın. Eğer akşam üzeri banyonuzda rahatlamak istiyorsanız ve mutfağınız için de pastel renkler tercih etmek istiyorsanız, rahatlatıcı ve nötr renklere sahip fayanslar tercih edin örneğin açık mavi, lila, bej ve açık yeşil. Beyaz ve krem tonları ise mutfak ve banyonuzu yenileyeceğiniz projeler için harika olacaktır.

banyo-fayans-dekorasyon-fikirleri-10

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Choose A Format
List
Image