Bizimle iletişime geçin

Bayan Örgü Modelleri

Modern İğne Oyası Yazma Modelleri İsteyenlere

blank

En eski geleneklerimizden birisi olarak kabul edilen iğne oyası yazma modelleri ve hazırlaması, günümüzde yeniden çok tercih edilenler arasına dahil olmuştur. Farklı renk işlemeler ve desenler ile en sade yazmalar bile hareketlilik kazanmakta, çok daha şık ve kullanışlı hale gelmektedir. İğne oyası işleme konusunda başlangıç seviyesinde olanlara, bu örnekler çok ilham verecektir. Daha sonra kendi iğne oyası yazma modellerinizi kolay bir şekilde oluşturabilir ve daha özgün modeller de üretebilirsiniz. İğne oyası yazma modelleri işleyerek bu işten kazanç elde eden pek çok bayan bulunmaktadır. Sevdiklerinize de el emeğiniz ile hazırladığınız yazmaları hediye edebilirsiniz. Hemen hemen her yazma için hazırlayacağınız iğne oyası modellerinizi uygulamak mümkün olacaktır. İlk kez iğne oyası modeli deneyecekler için de bu örnekler en iyi referanslar olacaktır. Daha sonra kısa sürede kendinizi geliştirebilirsiniz. En modern örnekler ile iğne oyası yazma modelleri konusunda siz de kısa zamanda usta olabilirsiniz. İğne oyası modellerini farklı boyut, renk ve desen seçenekleri ile üreterek ürün çeşitliliği sağlamalısınız.

1. Desenin Renklerinden Oluşan İğne Oyası Modelleri

blank

Yazma üzerinde yer alan desenlere uygun bir iğne oyası modeli yapmak isteyenler için, desene benzeyen iğne oyası seçenekleri tasarlamak en iyisidir.

2. Aynı Modelin Farklı Renk Seçenekleri

blank

Beğenilen bir modelin farklı renk alternatifleri, kullanıcı için farklı modeller hissini yaşatacaktır. Basit bir çiçek motifi bile renk seçenekleri ile her yazmada farklı görünebilir. Özellikle yazma ile aynı renk iğne oyası modeli hazırlamak çok tercih edilmektedir.

3. Klasik Çiçek İğne Oyası Modellerine Bir Örnek

blank

İğne oyası modelleri arasında en klasik ancak en çok tercih edilenlerden birisidir. Çiçek motifleri her yazmaya çok yakışacaktır ve farklı renklerle de mutlaka denenmelidir.

4. Farklı İğne Oyası Modelleri Bir Arada

blank

Özellikle çiçek ve geometrik motiflerde farklı örnekler isteyenler için görselde yer alan alternatifler incelenebilir. Her örnek kolayca öğrenilebilir ve değiştirilebilir seçeneklerden oluşuyor. Bu örnekleri geliştirip değiştirdikçe, daha özgün modeller elde edeceksiniz.

İğne oyası yazma modelleri ile siz de evdeki her yazmanızı ve şalınızı keyifle süsleyebilirsiniz. Çeyizler için ve günlük kullanımı daha şık hale getirmek adına yazma modellerine eklenecek iğne modellerinde kendi motiflerinizi de oluşturmayı mutlaka deneyin. İğne oyası yazma modelleri ile en sade yazmalarınız bile size daha güzel görünecek ve daha modern hale gelecek.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir