Bizimle iletişime geçin

Çocuk Odası

Modern Ranza Modelleri

blank

Özellikle çok çocuklu aileler eğer evleri de yeterince büyük değilse çocuklarını yatıracak yer bulma konusunda sıkıntı yaşayabiliyorlar. Sizde çocuk odasına koyacağınız yatakların fazla yer kaplamasını istemiyorsanız ranza satın almayı düşünebilirsiniz. Eskiden genellikle tek tip ranzalar varken günümüzde birbirinden şık ve kullanım kolaylığı sağlayan ranza çeşitleri mevcut. Sizler için hazırladığımız ranza modellerini inceleyerek çocuklarınız için en uygun ranza modelini rahatlıkla bulabilirsiniz.

1-Mavinin Verdiği Huzur

modern-ranza-modelleri-1

Uzmanlar tarafından mavi rengin dinginlik ve huzur verdiği sıklıkla dile getiriliyor. Sizde çocuklarınızın odası için satın alacağınız böyle bir ranzayla huzurlu bir ortam yaratabilirsiniz. Ayrıca bu ranzanın saklama alanları da son derece fazla olması sayesinde çocuklarınızın eşyaları için de yeterince alanınız olacak.

2-Ahşap Ranza

modern-ranza-modelleri-2

Ahşap malzemeler ranza yapımında kullanılan vazgeçilmez malzemeler arasında başı çekiyor. Resimdeki gibi bir ranza alarak odayı ortadan bölmüş gibi bir etki yaratabilir, ranzanın raf ve çekmecelerinden faydalanabilirsiniz.

3-Harika Bir Dizayn

modern-ranza-modelleri-3

İkiden fazla çocuğunuz varsa böyle bir ranza tam da ihtiyacınız olan mobilya. Son derece kullanışlı olan bu ranzayı çocuklarınız sadece yatmak için değil oturmak içinde rahatlıkla kullanabilir. Çok sayıdaki çekmece sayesinde ise eşya saklama konusunda sıkıntı yaşamayacaksınız.

4-Gömme Ranza

modern-ranza-modelleri-4

Çocuk odasında fazla yer yoksa ve odanız müsaitse ranzaları duvara gömme şeklinde yaptırabilirsiniz. Bu sayede alandan kazanmanız ve aynı zamanda şık bir görüntü yakalamanız mümkün.

Sizlerle paylaştığımız ranza modellerinin çocuklarınızın odasını dekore ederken işinize yarayacağını umuyoruz.

Piyasada ahşap ranza diye satılan ranzaların birçoğu yonga levha diye anılan ve aslında suntadan üretilen ranzalardır. Gerçekten kaliteli ve size özel bir ranza arıyorsanız Plato Mobilya size bu konuda en iyisini sunacaktır. Plato Mobilya ranza modellerine sitesinden ulaşabilir sipariş verebilirsiniz.  https://www.platomobilya.com/ranza-modelleri-ve-fiyatlari/

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir