Bizimle iletişime geçin

Blog

Modern Teras Dekorasyonu Fikirleri

blank

Evinizin çatısında terası varsa gerçekten şanslı insanlar arasında yer alıyorsunuz. Kış aylarında terası fazla kullanamasanız da bahar ve yaz aylarında burada uzun süre vakit geçirebilirsiniz. Tabii ki bunun için güzel dekore edilmiş bir terasınız olması gerekiyor. İster büyük ister küçük bir terasınız olsun doğru seçimleri yaparak burayı harika bir alana dönüştürebilirsiniz. Kullanacağınız malzemelerle klasik ya da modern görünümlü bir terasa sahip olabilirsiniz. Ayrıca bol bol çiçek kullanarak terasınızı dekore etmeniz üzerinizde rahatlatıcı bir etki yaratacaktır. Küçük alanları ferah göstermek için açık renkler ve led ışıklardan faydalanabilirsiniz. Görsellerimiz sizin için pek çok yaratıcı fikir sunuyor.

1-Led Lambalarla Terasınızı Aydınlatın

modern-teras-dekorasyonu-fikirleri-1

Özellikle küçük terasları daha büyük gösterebilmek için açık renk mobilyalar önerilmektedir. Led lambalar kullanılarak yapılan aydınlatma da mekanın geniş gösterilebilmesine katkıda bulunmaktadır. Tabureler, alçak bir masa ve led ışık istediğiniz atmosferi yaratmanıza yardımcı olacaktır.

Çatı terasları ile ilgili tüm görsellerimizi inceledikten sonra kafanızda kendi terasınızla ilgili yeni fikirler oluşturabilirsiniz. Biraz piyasa araştırması yaparak ihtiyacınız olan ürünleri en uygun fiyata alabilir ve terasınızı en iyi şekilde değerlendirmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir