Ev Düzenleme

Muhteşem Modern Çocuk Odası Modelleri

5.436
Muhteşem Modern Çocuk Odası Modelleri

İlk başta biz bu odaların üstünden baktık. Sonra daha da yakınlaşarak bakmaya başladık ve bu odaların çok tatlı olduklarını gördük. Bu odalarda her şeyin bir arada olduğu, çok düzenli olduğu ve aynı zamanda buralarda çalıştıklarını gördük. Hadi şu muhteşem çocuk odalarına bir göz atalım öyle değil mi?

muhtesem-cocuk-odalari-1

muhtesem-cocuk-odalari-2

Aa evet bir kaniş oda. Pembe renklerin ve beyaz çizgilerin çok olduğu bir yer. Yatak odasını ve banyoyu bölen bu cam muhteşem gözüküyor. Küvet ise gölgeli ve süslü beyaz aynadan olması kızlar için bir harika. Duvardaki kaniş resimleri odaya bir çekicilik katıyor. Pembe ve beyaz masalara bayılıyoruz.

muhtesem-cocuk-odalari-3

muhtesem-cocuk-odalari-4

muhtesem-cocuk-odalari-5

Bu blucin odalar mavi ve kırmızı renkler ile harika gözüküyor. Blucin lambalar, sandalyeler ve pelüş bej bir halıya sahip bu odalar. Gece duruşu çok harika ve duvardaki beyaz raflarla birlikte mükemmel gözüküyor.

muhtesem-cocuk-odalari-6

muhtesem-cocuk-odalari-7

Bizce favori çocuk odası işte bu. Büyük pencereler, kahverengi açısından zengin ve yatak önündeki tasarım sayesinde bu oda bir harika. Pencere önündeki koltuk oldukça zarif ve odadaki at temalı resimler ve renkler hoş bir görüntüye sahip. Yatağın hemen yanındaki masa ile oldukça lüks ve görkemli bir tasarıma sahip.

muhtesem-cocuk-odalari-8

muhtesem-cocuk-odalari-9

Bu çocuk odaları çok eğlenceli ve enerji ile dolu. Ve bu alanlar çocukların en çok sevdiği okyanus, kaniş vb. gibi şeylere göre tasarlanabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Choose A Format
List
Image