Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Mükemmel Pencere Önü Dekorasyonları

03.11.2017
6.558
Mükemmel Pencere Önü Dekorasyonları

Evinizin boş kalan pencere kısımlarını özel dekorasyonlar ile harika bir estetik düzene kavuşturabilirsiniz. Özellikle de dekoratif tasarımlar açısından bakıldığında da pencerelerinizin önünü destekleyici modellerle daha hoş bir hale getirmeniz de mümkün olabilir. Üstelik bunu hem kendin yap projeleri, hem de profesyonel bir destek eşliğinde gerçekleştirebilirsiniz. Hem kendiniz, hem de çocuklarınız özel bir pencere önü dekorasyon köşesi gerçekleştirerek, ortaya sağlam bir oluşum çıkarma şansı elde edebilmeniz mümkün olabilir. Biz de bu kapsamda sizler için birkaç önemli pratik fikir sunarak ilerlemek istiyoruz.

1.Güzel tonlar ve etkili bir perde tasarımı

Pencere önü diyerek geçmemek gerekir. Özellikle de beyaz ile mor renklerle oluşturacak minder ile perde tasarımları sayesinde, ortaya harika bir pencere önü vakit geçirme etkileşimi çıkarmanız da mümkün hale gelecektir.

2.Minimalizmi peşinize alın

Minimalist pencere önü dekorasyonları sayesinde, vakit geçirmekten keyif alacağınız özel yerler elde edebilirsiniz. Üstelik bu keyif etkileşimlerini de resimdeki gibi sadece birkaç detay ile şekillendirmeniz mümkün olabilir.

3.Çocuklarınıza güzel köşeler

Pencere önü tasarımlarınızı güzel abajurlar ile destekleyebilir, rengarenk bir çocuk köşesine dönüştürebilirsiniz. Çocuklarınız bu tarz bir köşede kitap okumanın keyfini doyasıya çıkarabilir.

4.Ahşap evlerin vazgeçilmez köşeleri

Pencere önünde yapacağınız özel bir dekorasyon sayesinde ahşap evlerinizde muazzam bir köşe oluşturma şansı elde edebilirsiniz. Bu şans evinizin belki de en özel ortamlarını sizler için sunacaktır.

geri1 of 6
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!
İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image