Bizimle iletişime geçin

Blog

Mükemmel Pencere Önü Dekorasyonları

blank

Evinizin boş kalan pencere kısımlarını özel dekorasyonlar ile harika bir estetik düzene kavuşturabilirsiniz. Özellikle de dekoratif tasarımlar açısından bakıldığında da pencerelerinizin önünü destekleyici modellerle daha hoş bir hale getirmeniz de mümkün olabilir. Üstelik bunu hem kendin yap projeleri, hem de profesyonel bir destek eşliğinde gerçekleştirebilirsiniz. Hem kendiniz, hem de çocuklarınız özel bir pencere önü dekorasyon köşesi gerçekleştirerek, ortaya sağlam bir oluşum çıkarma şansı elde edebilmeniz mümkün olabilir. Biz de bu kapsamda sizler için birkaç önemli pratik fikir sunarak ilerlemek istiyoruz.

1.Güzel tonlar ve etkili bir perde tasarımı

blank

Pencere önü diyerek geçmemek gerekir. Özellikle de beyaz ile mor renklerle oluşturacak minder ile perde tasarımları sayesinde, ortaya harika bir pencere önü vakit geçirme etkileşimi çıkarmanız da mümkün hale gelecektir.

2.Minimalizmi peşinize alın

blank

Minimalist pencere önü dekorasyonları sayesinde, vakit geçirmekten keyif alacağınız özel yerler elde edebilirsiniz. Üstelik bu keyif etkileşimlerini de resimdeki gibi sadece birkaç detay ile şekillendirmeniz mümkün olabilir.

3.Çocuklarınıza güzel köşeler

blank

Pencere önü tasarımlarınızı güzel abajurlar ile destekleyebilir, rengarenk bir çocuk köşesine dönüştürebilirsiniz. Çocuklarınız bu tarz bir köşede kitap okumanın keyfini doyasıya çıkarabilir.

4.Ahşap evlerin vazgeçilmez köşeleri

blank

Pencere önünde yapacağınız özel bir dekorasyon sayesinde ahşap evlerinizde muazzam bir köşe oluşturma şansı elde edebilirsiniz. Bu şans evinizin belki de en özel ortamlarını sizler için sunacaktır.

5.Çocuklara mükemmel bir pencere önü tasarımı

blank

Çocuklarınızın evde daha özel ve güzel vakit geçirebilmeleri açısından pencere önlerini özel bir oyun alanı şeklinde tasarlamanız mümkün olabilir. Bu onlara da çok iyi gelecektir.

6.Pencere önlerinde kitap okuma köşesi

blank

Pencere önü dekorasyonu konusunda kitap okuma köşesi oluşturarak, evinizde içeceğiniz kahvenin tadını doyumsuz bir şekilde çıkarabilmeniz de mümkün olacaktır.

7.Çalışma odalarınızı özel bir hale getirebilirsiniz.

blank

Güzel bir tekli koltuğu daha da özel olan bir pencere önü dekorasyonu ile pekiştirerek, çalışma odalarınıza şıklı ve estetiklik katmayı rahatlıkla başarabilirsiniz.

8.Renkli çocuk odalarının vazgeçilmezi köşeler

blank

Pencere önü dekorasyonunda çocuk odalarınızı rengarenk ve vazgeçilmez tasarım biçimleri ile şekillendirmeniz mümkün hale gelebilir. bu her açıdan sizlere iyi gelecektir.

9.Yemek odanız için alternatif bir köşe

blank

Yemek masası ile bütünleştirerek oldukça alternatif bir köşe oluşturmanız da mümkün hale gelebilir. Bu tarz bir köşe oluşumu sizler açısından çok verimli olabilir.

10.Şark köşesinde özel bölümler

blank

Şark köşesi tasarımları açısından bakıldığı zaman özel bölümler elde edebilir, kendiniz için gayet yerinde bir etkileşime dahil olabilirsiniz. Bu etkileşim sayesinde de, harika detaycılıkları son ana dek elde etmiş olacaksınız.

Son olarak şunu da belirtmek isteriz ki, evinize bu tarz detay müdahaleleri sayesinde çok daha özel bir bakış açısı kazandırmanız mümkün olabilir. Bu açıları deneyimlemek adına da bir an önce harekete geçmelisiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir