Bizimle iletişime geçin

Blog

Mükemmel Rahatlama İçin Evinizde Yer Minderlerini Kullanmanın Yolu

blank

Hepimiz yaşadığımız yerin maksimum rahatlığa sahip olmasını isteriz, bu yüzden de bu makalede sizinle mükemmel rahatlık için evinizde yer minderlerini nasıl kullanmanız gerektiğini anlatacağız. Yastıklardan hoşlanmayan kimse var mı aramızda? Ben hiç sanmıyorum! Koltuklarımızda, çekyatlarımızda, yatak odalarımızda hatta arabalarımızda bile minder kullanan insanlarız ve bu minderler kendilerine yerde de bir yer edinmeyi başardılar. Minderlerin en harika özelliklerinden biri de her türlü stile uyum sağlayabiliyorlar, bu yüzden bu ürünleri hem salaş hem de aşırı şık evlerde görebiliyoruz. Bu minderler sayesinde evinizde biraz renk, rahatlık ve canlılık katabilirsiniz. Aslında büyük bir değişiklik yapabilen küçük eşyalar. Siz de evinize bu tarz yer minderleri eklemeyi düşündünüz mü hiç? Aşağıdaki fotoğrafları gördüğünüzde en kısa zamanda siz de bu minderlerden edinmek isteyeceksiniz! Aşağı inmeye devam edin ve bırakalım da resimler kendileri adına konuşsunlar!

 

Yer minderleri estetik açıdan göze güzel gelir ve bu minderler sayesinde alanda görsel bir zıtlık da oluşturabilirsiniz. Şekilleri, tasarımları, renkleri ve desenleri çok çeşitlidir, bu yüzden de kendi iç mekanınızın tasarımına uygun bir tane bulmakta hiç zorlanmayacaksınız.

yer-minderlerini-kullanmanin-yolu-2

Bu minderlerin inanılmaz büyük olanları da mevcut, bu sayede üzerine uzanıp sevdiğiniz bir kitabın keyfine varabilir ya da gün arasında biraz kestirebilirsiniz. Bu tarz bir minderi kendi ev-ofisinize ya da yatak odanıza eklemeyi düşünmez misiniz?

yer-minderlerini-kullanmanin-yolu-3

yer-minderlerini-kullanmanin-yolu-4

yer-minderlerini-kullanmanin-yolu-5

Çocuklar yerde oturmaya bayılırlar. Sizin de sandalyeye yerleştirmekte zorlandığınız ufaklıklarınız var mı? Yerler gerçekten soğuk olabilir bu yüzden de bu tarz yer minderleri çocuk odası için harika bir fikir olacaktır. Bu minderler o kadar farklı şekillerde ve renklerdeler ki, kendi çocuğunuzun ilgisini çekebilecek bir tasarım bulmamanız imkansız!

yer-minderlerini-kullanmanin-yolu-6

Öyle zamanlar olur ki eve gelen misafirlerimiz kendilerine oturacak bir yer bulmakta bile zorlanırlar. Yine böyle bir durumda yer minderleri inanılmaz kullanışlı hale gelirler çünkü oturacak ekstra bir alana ihtiyaç duyduğunuzda bu minderleri yere yerleştirmeniz yeterli olacaktır, kullanmadığınız zamanlarda ise gözden uzak bir yere kaldırabilirsiniz eğer isterseniz.

yer-minderlerini-kullanmanin-yolu-7

yer-minderlerini-kullanmanin-yolu-8

Eğer küçük bir dairede yaşıyorsanız, yine bu minderler sizin için harika bir tercih olacaktır çünkü yerde çok fazla alan kaplamazlar. Yerlerini kolayca değiştirebilirsiniz ve ihtiyacınız olmadığında ortalıktan kaldırabilirsiniz, bu da bu minderleri küçük eviniz için harika bir çözüm yapıyor!

yer-minderlerini-kullanmanin-yolu-9

Minderleri şöminenizin önüne koymak gerçekten oldukça rahatlatıcı ve sakinleştirici görünüyor. Kış ayları ise bu minderleri edinmenin ve şöminenizin keyfini çıkarmanın en güzel zamanları olabilir. Bu minderlerin yardımıyla, ateşin önünde kış gecelerinin tadına varabilirsiniz. Ayrıca bu minderler pahalı birer koltuktan çok çok daha ucuza elde edilebilir. Yorumlar kısmından yer minderleri hakkındaki fikirlerinizi bize bildirebilirsiniz!

yer-minderlerini-kullanmanin-yolu-11

yer-minderlerini-kullanmanin-yolu-1

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir