Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Mutfağınızı Düzenlemek ve Depolamak için 65 Yaratıcı Fikir

29.01.2015
310.722
Mutfağınızı Düzenlemek ve Depolamak için 65 Yaratıcı Fikir

mutfak-depolama-ve-duzenleme-fikirleri-6

Ayrıca mutfaktaki materyallerinizi depolamak için askıları olan bir panoyu duvara asmayı deneyebilirsiniz bu sayede tahta kaşıklarınızı tavalarınızı, fırın eldivenlerini depo edebilirsiniz.

mutfak-depolama-ve-duzenleme-fikirleri-7

Mutfağınızdaki depo alanını duvara monteleyeceğiniz kutular ile büyütebilirsiniz. Üzerlerine etiket yapıştırarak aradığınızı bulmayı kolaylaştırabilirsiniz.

Baharat Deposu

baharat-deposu

Bütün baharat kavanozlarınızı sıralayın. Bir baharat rafı kullanarak depolayın. Örneğin bu alanda eşit parçaya bölünmüş alanlar kavanozlar için harika.

baharat-deposu-1

Baharatlarınızı çekmecelerde de muhafaza edebilirsiniz. Ama öylesine bir yerleştirme yapmayın. Etiketlerini okuyabileceğiniz şekilde düzenleyin.

baharat-deposu-2

Baharatlarınızı raflarda da muhafaza edebilirsiniz. Mutfak adanızda bir yer ayırın. Eğer isterseniz kapaklı alanlarda da saklayabilirsiniz.

baharat-deposu-3

Eğer dolaplarınızdaki ve çekmecelerinizdeki yeri başka materyaller için ayırmak isterseniz, baharatlarınızı duvara montelenmiş raflarda da sergileyebilirsiniz. Uzanması kolay olacaktır ve istediğiniz yere yerleştirebileceğiniz bir tasarıma sahip olacaksınız.

2 of 9
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar
  1. W16 dedi ki:

    Fikirler için teşekkürler, gerçekten güzel derleme yapmışsınız.

  2. ergun ebru dedi ki:

    Merhaba, yazınızı ilgi ile okudum, çok sevdim, dolu dolu olmuş tebrikler 🙂 Görseller çok güzeldi ben en çok tahtanın üstündeki mendile bayıldım 😀

  3. Engin dedi ki:

    Çok iyi fikirler var. Tamam hepsi değil ama seyrettikçe , araştırdıkça çok iyi işler çıkıyor.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image